Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

First Samurai

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Já si pamatuju, že v nějaké starší verzi to výslovně psalo, že s připojeným HDD nelze dělat snapshoty. Od té doby jsem to ale nezkoušel.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #17
      Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
      Já si pamatuju, že v nějaké starší verzi to výslovně psalo, že s připojeným HDD nelze dělat snapshoty. Od té doby jsem to ale nezkoušel.
      Tak tohle je mozne, ja ty snapy pouzival jen na disketove hry a teda vubec me nenapadlo, ze s HDD to nejde (nebo neslo).

      Komentovat


        #18
        Tak pred rokem to neslo, jsem chtel savovat z HD nejakeho Dizziho, musel jsem to hrat z diskety, kde save state fungoval.
        I love Amiga

        Komentovat


          #19
          Zajímalo by mě, jestli někdo náhodou neviděl mapu First Samuraje? Nějaké mapování levelů jsem sice našel, ale celou mapu bohužel nikde na i-netu ne.
          Jde totiž o to, že všechny levely jsou mezi sebou dokonale propojené, takže můžete přecházet ze 4.levelu zpátky do 3., 2. a 1. a tak různě, což se hodí kvůli zvonečkům a jiným věcem, ke kterým se potřebujete vrátit. Takže celý First Samuraj je vlastně jedna velká oblast - velká mapa, kde se nacházíte jen na různých místech (jakousi výjimku tvoří ten vlak, který vás musí převést jinam).
          Je škoda, že to nikdo nezpamoval, já jsem to tedy zatím nikde nenašel, což mě mrzí... a sám to nezvládnu, páč kreslit neumím

          Komentovat


            #20
            Tady jsou nejake mapy pro C64ku: http://c64.tin.at/first_samurai/first_samurai.sol.htm
            Treba budou stejne.

            Komentovat


              #21
              jj, to jsou právě ty, které mapují levely FS jednotlivě, ale to je poměrně matoucí. Sice to takhle nějak v jednotlivých levelech vypadá, ale musí se to dát nějak poskládat dohromady, aby to dalo tu jednu celou velkou mapu, páč ve skutečnosti je to jedno prostředí.

              Komentovat


                #22
                O: First Samurai

                tak jsem oprášil tuto skvělou hru, zatím jsem u bossaku lvl 3 cca 45 min hraní, celkem má hra 10 lvl, dokonce jsem našel i ty mapy na https://www.oldgames.sk/ ale nekoukám na ně hraju poctivě
                edit: hraju to na real amize takže ani žádné savestate, hezky pěkně jako za mlada
                Naposledy upravil Lasice; 26.12.2014, 20:34:08. Důvod: doplnění textu
                pařba a flink chtěj celýho člověka...

                Komentovat


                  #23
                  O: First Samurai

                  Já se k somrošovi nikdy nedokopal. Vždycky jsem ho začal, nějak mi to nešlo, tak jsem ho odložil. Dokonce jsem přesvědčil nedávno Pixel Thinga, aby téhle hře věnoval jeden díl



                  a myslel jsem že mi to dodá chuť to hrát, ale nestalo se.
                  "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                  Komentovat


                    #24
                    O: First Samurai

                    Já to hrál jen jako malej kluk, ještě z disket .
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #25
                      O: First Samurai

                      z emulatoru WinUAE pod Widlami krasne funguje tato verzia:

                      --------------------------------------------------
                      A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X