Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

First Samurai

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    First Samurai

    Zajímalo by mě, jestli se někomu povedlo spustit přes emulátor First Samuraje? Ačkoli jsem zkoušel hodně verzí (všechny z planetemu.net i snessorama.us/roms), tak ani jedna nefunguje. Na začátku se to začne chovat jako špatně načtené, chyby v obrázcích atp. a nakonec se to nespustí...
    Potřeboval bych hlavně crack verzi, abych mohl trénovat 2.level (který se ostatně ani jinak trénovat nedá, páč přes 1.level jdete 3/4 hod. a pak vás v 2.levelu skoro hned odrovnají).
    Možná záleží na nastavení emulátoru, ale zkoušel jsem leccos a furt nic...

    #2
    Zkousel jsi Hoborgovu verzi ?



    Ta docela urcite pojede. Asi to nemas uplne optimalne nastaveny, protoze by melo funfovat vsechno.
    Naposledy upravil Doda; 15.02.2010, 11:32:44.

    Komentovat


      #3
      Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
      Zkousel jsi Hoborgovu verzi ?



      Ta docela urcite pojede. Asi to nemas uplne optimalne nastaveny, protoze by melo funfovat vsechno.

      Ano, to opravdu jede, akorát v té verzi není crack... takže se nedá na ní trénovat. Normální ADF bohužel nejdou, taky si myslím, že by to mělo být nastavením, ale vyzkoušel jsem snad už všechny smysluplné kombinace...

      Komentovat


        #4
        Tak dojeď první level a pak ve WinUAE jde uložiz stayv hry, nějaký save state nebo tak nějak. Nebudeš tak muset začínat pokaždé znovu.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
          Tak dojeď první level a pak ve WinUAE jde uložiz stayv hry, nějaký save state nebo tak nějak. Nebudeš tak muset začínat pokaždé znovu.
          To je sice dobrý nápad, jenže já právě FS na WinUAE v ADF nespustim, takže to nemůžu ani dojet, jediná funkční verze je na hobring...

          Komentovat


            #6
            Zkus cheat:
            Pause game then type "DIPUTS". Pressing the number keys now letsyou teleport around the level. When you load up disk one and theword {GOONIES} appears, hold down one of these mystical keys forvarious effects: 'F1'________Infinite energy and infinite weapons. 'F2'_____________________________Infinite energy. 'F3'______________________________Infinite lives.If this cheat should fail try typing this one in instead! Whileplaying the game, hit the pause button and type in "DIPUTS".Now you should be able to press any number key to teleport todifferent stages throughout the current level.
            I love Amiga

            Komentovat


              #7
              no tak pouštěj tu hoborgovu verzi nebo ne? ta by měla jít uložit tak jak říkal prober taky
              pařba a flink chtěj celýho člověka...

              Komentovat


                #8
                Tak, tak - save state - uloží to obraz paměti, čili je úplně jedno o co se jedná (ADF nebo verzi z HDD). A neříká se tomu crack, ale trainer

                Komentovat


                  #9
                  Asi nevím jak na to, ale mně to u té hoborgové verze uložit nějak nejde .... :/

                  Komentovat


                    #10
                    Prostě vyskoč do GUI nastavení emulátoru (F12 nebo tak něco, možná prostřední myšítko). A v některý záložce je možnost save states
                    Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

                    Komentovat


                      #11
                      Klucí, díky moc! Opravdu to funguje, konečně jsem to našel! Nepopírám, že nekonečný životy by na trénink byly lepší, ale i takhle to při troše snaze půjde! Jdu na to...

                      Komentovat


                        #12
                        zatra zase se bavíme o hře a já mám chuť si ji zahrát, přitom nemám čas mám rozehranej frontier a Last Ninja 3, to je tak navykový to tlachání o hrách
                        pařba a flink chtěj celýho člověka...

                        Komentovat


                          #13
                          Jo to znám dobře!

                          First Samuraj není tak těžkej, musí člověk ale vědět, kam jít a vyhybat se zbytečným překážkám. První level se dá udělat celkem rychle, 2.level už dává dost zabrat. Hlavně se musí vědět jak na potvoru na konci 1.levelu - je to takový drak, který chrlí oheň, stačí jít přímo pod něho, paradoxně to tělo vůbec neubližuje a jediný co je nebezpečný je oheň který chrlí. Jenže ten chrlí většinou z velký výšky, takže se tomu dá uniknout. Každopádně důležitý je jít přímo pod ní (prostě tělo na tělo) a masit jí než vylítne; až vylítne, tak už jí stačí pár ran a je kaput.

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                            Tak, tak - save state - uloží to obraz paměti, čili je úplně jedno o co se jedná (ADF nebo verzi z HDD). A neříká se tomu crack, ale trainer
                            od ktorej verzii winuae ide save state pre whdload a tym padom aj pre HDD hry?
                            Naposledy upravil Host; 16.02.2010, 08:19:27.

                            Komentovat


                              #15
                              Autorem citovaného textu je eddie Přejít na původní příspěvek
                              od ktorej verzii winuae ide save state pre whdload a tym padom aj pre HDD hry?
                              To jde uz tak deset let a mozna ze to slo vzdycky. Ten snap jsem pouzival urcite uz nekdy v roce 98.
                              Naposledy upravil Doda; 17.02.2010, 09:10:39.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X