Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Vytvoření diskety pro Amiga Explorer

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Vytvoření diskety pro Amiga Explorer

    Ahoj Amigaři

    Mám velkou prosbičku. Potřeboval bych vytvořit spouštěcí dikteu pro Amigu abych mohl propojit Amigu a PC přes Amiga Explorer. Mám holou amigu 500. Našla by se nějaká dobrá duše z Prahy nebo okolí Poděbrad. Popřípadě za rozumný peníze poslal poštou?

    Díky

    Bohdan

    #2
    Najde se nějaká dobrá duše ?

    Komentovat


      #3
      No, bude to sice, jako když beznohej pomáhá slepýmu přejít přechod (mám Amigu velmi krátce), ale jdu do toho! Napiš mi někam adresu, vylovim pár co nejméně zahnusených disket, něco stvořim, pro jistotu vyhotovim ve dvou kopiích, úhledně zabalim a pošlu. Sériovej kabel k propojení už máš?
      high-voltage.cz, retropolis.cz, doshaven.eu
      Amiga 600, ACA630/25, Indivison ECS, 4GB CF HDD

      Komentovat


        #4
        Já klíďo taky Jen jsem myslel, že si se už nějak domlouval s Mrafem...

        Komentovat


          #5
          Z Mafem jsem se domlouval ale pořád nemá čas. Tak ho nechci zbytečně pořád otravovat.

          Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
          Já klíďo taky Jen jsem myslel, že si se už nějak domlouval s Mrafem...

          Komentovat


            #6
            Já su ze Šestajovic, což je kousek do Mrafa. Dej vědět, co na té disketě má být, případně pošli mailem a než vůbec nastartuješ auto, tak máš disketu hotovou

            Komentovat


              #7
              Nejhorší na tom je, že čas mám, ale v naprosto debilní dobu a nejlíp když nemám po ruce ani amigu ani uae abych si aspoň adf vytvořil... Posledních pár týdnů mně pronásleduje pakárna všeho druhu, taky si řikám, kdy už to skončí... Budu si muset dát závazek a termín, termín ten je důležitej...
              www.oldcomp.cz
              party.oldcomp.cz

              Komentovat


                #8
                Do hromádky koukám stačí trochu šťouchnout a hned je plná života! )
                high-voltage.cz, retropolis.cz, doshaven.eu
                Amiga 600, ACA630/25, Indivison ECS, 4GB CF HDD

                Komentovat


                  #9
                  Pánové díky za ochotu. Zatim jsem se domluvil s sledgehewer že mi vytvoří 2 diskety amiga explore a worbench. Tak dám vědět jak to dopadlo.

                  Zatim díky všem.

                  Bohdan

                  Komentovat


                    #10
                    Pomoct s rozchozením Amiga Explorer

                    Ahoj
                    Tak "sledgehewer" je bourák vše co slíbyl mi i poslal a jsem jeho velkým dlužníkem. Ale k věci.
                    Stále se mi nedaří rozchodit Amiga Explore a nevím kde je zakopaný pes. Všechny věci na to mám (disketa pro amigu, kabely + soft stažený ze stránek). Našla by se dobrá duše (mezi prahopu a poděbradama) u které bych se mohl stavit s Amigou + Notebookem a pomohl by mi zjistit kde je zakopaný pes ?

                    Díky

                    Bohdan

                    Komentovat


                      #11
                      Což o to, já bych ti klidně helfnul, ale AE jsem nikdy nepoužíval. Tak abysme na to nekoukali jak puci voba

                      Komentovat


                        #12
                        DIky ale spíš by to chtělo někoho erudovanýho na AE. Např. bych potřeboval testnout kabel jestli je OK atd... Ještě "sledgehewer" pošle přesný nastavení a uvidíme co to udělá Každopádně velké díky.

                        Komentovat


                          #13
                          Přečetl jsi článek na portálu? Celkem podrobně jsem to tam popisoval...
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                            Přečetl jsi článek na portálu? Celkem podrobně jsem to tam popisoval...
                            Mě se chce něco říct...

                            Komentovat


                              #15
                              Články jsem prolít ale nějaký speciální návod jsem nenašel. Jinak podle toho co všichni říkají tak by to mělo být triviální. Zkoušel jsem to jak s disketou kterou mi poslal sledgehewer tak i podle anglického tutoriálu co je v položce setup. Pokážde jsem skonřil chybovou hláškou. Teď spíš jde jenom vyřešit kde je problém. (Testnout kabel, redukci usb - serial, Amigu i notebook a nrkbout do nastavení)

                              Bohdan

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X