Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Forever 2010

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    co tak C64 verze amaurote vyuziva naplno C64 potencial

    Komentovat


      #17
      Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
      Solaris ti urcite potvrdi, ze po dvou dnech stravenych s Atari jsme zjistili, ze tam fakt neni o co stat. Ne ze by to bylo spatny, ale clovek je uz proste deformovany tim co mel (Spectrum, C64...), ze na Atari uz si nezvykne. Solaris se ptal mistnich Ataristu, at nam reknou nejake dobre hry, at to vyzkousime a veskera pouzitelna Ataristicka produkce sla napsat na papirek 9x9cm a muzu rict, ze vetsina z toho je fakt divna.
      S tím tedy zásadně nesouhlasím. Snad jedině s tím,že hodně záleží na čem člověk začíná. Vždy když vidím hry na ZX Spectrum tak mi vstávají vlasy hrůzou na hlavě. A na C64 se mi líbí snad jen Defender of the crown.
      Mám na stole prakticky jen Atari 800XE rozšířené na 320kb+stereo a jak je volná chvíle tak si něco zahraji. Ostatní počítače prakticky nezapínám. A to ani Amigu.
      A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

      Komentovat


        #18
        No tak me vstava hruza na vlasech jen ze ZX to me budi snad i ze spani Atari 8bit mi neva,ale fakt hry naprosto o nicem,proste C64 je nejlepsiiii (mam jich asi 5 - od kazdy verze aspon po jednom)

        EDIT: Mel jste nekdo Amstad CPC nebo MSX?Tyhle platformy jsem nikdy nevidel,teda mozna Amstrad nekdy v roce 87-88 max na 10 minut
        Naposledy upravil Sniper2003; 23.03.2010, 16:04:13.
        A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

        Komentovat


          #19
          No ja videl Amstrada a vetsina her je taky jen v nizkem rozliseni 160x200 bodu. Tak ty hry vypadaji hur nez na ZX nebo C64 Mrkni se treba na toto video:
          Brought to you by http://Retro-sanctuary.comMe playing 100 of the best Amstrad Mode 0 Games.The songs used are "Everybody's free" by Rozalla for the first ha...

          Kdyby Amstrad umel 16 barev v rozliseni 320x200, tak je super.
          I love Amiga

          Komentovat


            #20
            Autorem citovaného textu je trafo Přejít na původní příspěvek
            S tím tedy zásadně nesouhlasím. Snad jedině s tím,že hodně záleží na čem člověk začíná. Vždy když vidím hry na ZX Spectrum tak mi vstávají vlasy hrůzou na hlavě. A na C64 se mi líbí snad jen Defender of the crown.
            Mám na stole prakticky jen Atari 800XE rozšířené na 320kb+stereo a jak je volná chvíle tak si něco zahraji. Ostatní počítače prakticky nezapínám. A to ani Amigu.
            K tomu jen mohu rict to, ze Doda si chtel do sbirky poridit taky Atari, ale jak ho videl 2 dny v akci, tak prohlasil, ze ho nechce. Pravdou je, ze komercni hry se na Atari prestaly delat velmi brzy. Atari zachranovala jen polska produkce. Na ZX nebo C64 se delaly komercni hry nekdy do roku 1992. Staci si nalistovat dopisy Ataristu v Excaliburu nebo Bitu, kde si stezuji, ze tam nejsou recenze her pro jejich milacky (viz. Bit 7/1992). Ono proste nebylo, co recenzovat. Na druhou stranu si vazim koderu na Atari, kteri i pres omezene HW moznosti dokazi vyprodukovat slusny SW.
            I love Amiga

            Komentovat


              #21
              K tomu CPC musim teda rict,ze po shlednuti videa https://www.youtube.com/watch?v=miH6...eature=related - Street Fighter II CPC verze jsem celkem mile prekvapenej,vypada to dost dobre
              A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

              Komentovat


                #22
                Autorem citovaného textu je Sniper2003 Přejít na původní příspěvek
                CPC verze jsem celkem mile prekvapenej,vypada to dost dobre
                Ja docela taky, docela se mi ta videa z CPC libi.

                Komentovat


                  #23
                  Co odebírám Retrogamer, tak Amstrad byl ve Velké Británii celkem populární. Při srovnávání her má docela vysokou úroveň - předělávky z automatů graficky odpovídající předloze a podobně. Není to ale pravidlo samozřejmě, mrkněte třeba na Afterburner nebo Space Harrier. To je příšernost.

                  Ten SF2 překvapil. Ale na Mobygames nevidím záznam, takže to bude asi fandovskej port "po letech".
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #24
                    Vypadá to neuvěřitelně hezky.
                    A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

                    Komentovat


                      #25
                      Autorem citovaného textu je Sniper2003 Přejít na původní příspěvek
                      K tomu CPC musim teda rict,ze po shlednuti videa https://www.youtube.com/watch?v=miH6...eature=related - Street Fighter II CPC verze jsem celkem mile prekvapenej,vypada to dost dobre
                      Vypadá to dost dobře a vypadá to na fake. Nesmysl, aby můj CPC464 tohle rozhejbal Když nepočítám barvy, tak už ten paralaxní scrolling je strašně podezřelej. Plus jsem o hře nedohledal nic, kromě toho videa. Možná pod "zrychlenym" emulátorem, ale na skutečnym železe tohle imho neni možný.
                      high-voltage.cz, retropolis.cz, doshaven.eu
                      Amiga 600, ACA630/25, Indivison ECS, 4GB CF HDD

                      Komentovat


                        #26
                        Autorem citovaného textu je trafo Přejít na původní příspěvek
                        S tím tedy zásadně nesouhlasím. Snad jedině s tím,že hodně záleží na čem člověk začíná. Vždy když vidím hry na ZX Spectrum tak mi vstávají vlasy hrůzou na hlavě. A na C64 se mi líbí snad jen Defender of the crown.
                        Mám na stole prakticky jen Atari 800XE rozšířené na 320kb+stereo a jak je volná chvíle tak si něco zahraji. Ostatní počítače prakticky nezapínám. A to ani Amigu.
                        njn, me taky vztavaji vlasy hruzou na hlave pri pomysleni na Atari.
                        ale nastesti jenom vlasy..

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X