Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Forever 2010

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Forever 2010

    Chystate se nekdo na Forever 2010? Minulej rok jsem nemohl, ale tenhle mi to snad vyjde. Teda jeste nevim urcite jestli pojedu, az podle ucasti, zas tak moc lidi od 8bit neznam.

    FOReVER - nostalgic 8bit multiscene party

    #2
    No ja bych i jel. Mozna jen na jeden den, spat ve spacaku se mi nechce
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      To mi nevadi. Kdyz tam clovek neni cely vikend, tak je to jen polovicni zabava.

      Komentovat


        #4
        Jo, vážně přemýšlím o další účasti. Rozhodne i to, jestli stihnu nějaký příspěvky, nerad jezdím na party bez produkce...

        Komentovat


          #5
          To ja doufam, ze si dam alespon poradne dokupy Spectrum.

          Komentovat


            #6
            No ja bych rad vzal pro zmenu treba Atari nebo C64, protoze je temer neznam a doma nezapinam. Ale zase se ZX bych si uzil vice nostalgicke zabavy. To je dilema
            I love Amiga

            Komentovat


              #7
              Ze Solarisem jsem predbezne dohodnuty, ze pojedeme na Forever 2010. Ja jedu z Prahy, nechce jet jeste nekdo dalsi?

              Komentovat


                #8
                Je to tady vyborny, nejvetsi magori jsou jako obvykle Ataristi, takze "Atari na kari" proste plati.....

                Greetings from Forever2010 by Doda/Solaris

                Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: forever2010.JPG
Počet zobrazení: 1
Velikost: 56,7 KB
ID: 106178
                Naposledy upravil Doda; 20.03.2010, 21:08:56.

                Komentovat


                  #9
                  Malověrní
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    Fakt to tam bylo paradni, uzivali jsme si pocitacovou retro zabavu a poznali par lidi z ostatnich platforem. No ja hlavne ataristy, protoze Ti se dost odlisovali a dali mi par rad do zacatku s mym Atari 65XE.
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      #11
                      Kacíři!
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #12
                        2 Solaris: jo, to já budu potřebovat za chvíli rady s 800XL, protože 8mi bit atárko jsem nikdy neměl, čili nevím, co od toho mám vůbec čekat. Ale co, člověk si musí pořád rozšiřovat obzory, ne? Tak se o nějaké pěkné rady poděl.

                        Komentovat


                          #13
                          Solaris ti urcite potvrdi, ze po dvou dnech stravenych s Atari jsme zjistili, ze tam fakt neni o co stat. Ne ze by to bylo spatny, ale clovek je uz proste deformovany tim co mel (Spectrum, C64...), ze na Atari uz si nezvykne. Solaris se ptal mistnich Ataristu, at nam reknou nejake dobre hry, at to vyzkousime a veskera pouzitelna Ataristicka produkce sla napsat na papirek 9x9cm a muzu rict, ze vetsina z toho je fakt divna.
                          Naposledy upravil Doda; 22.03.2010, 14:27:45.

                          Komentovat


                            #14
                            Doda ma bohuzel pravdu. Tim Te nechci odrazovat, ale aby jsi nemel prehnane ocekavani. Precti si vlakno v sekci Atari, ktere jsem pro tebe vytvoril .
                            I love Amiga

                            Komentovat


                              #15
                              ale zase treba atari verze rescue on fractalus je prekvapive o dost lepsi, nez na C64 :]

                              jinak mi letos forever nevysel (spis sem byl smrtelne linej :]), takze zas napresrok .)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X