Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Kvalitní DivX player pro OS3.9/WOS

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    O: Kvalitní DivX player pro OS3.9/WOS

    No ta reklama je sice vtipna, ale realu moc neodpovida... Na G3 se snazit prehravat DivX je jako dobrovolne se rypat hrebikem v oku... A to nemluvim i o jinych ulohach, kde to na stejne frekvenci PII nandava G3ce... Ostatne kdyz si vemu takovou G4 1,42Ghz vs. Duron 1,2Ghz, opet si nemuzu pomoct v tom, jak je ta G4 pomala...

    Komentovat


      #47
      O: Kvalitní DivX player pro OS3.9/WOS

      Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
      No ta reklama je sice vtipna, ale realu moc neodpovida... Na G3 se snazit prehravat DivX je jako dobrovolne se rypat hrebikem v oku...
      Errm... na G3/600 DivX levou zadní a obě oči mám zdravý...

      Komentovat


        #48
        O: Kvalitní DivX player pro OS3.9/WOS

        Ja myslel na odpovídající frekvenci... Na 350Mhz je to tragédie...

        Komentovat


          #49
          O: Kvalitní DivX player pro OS3.9/WOS

          Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
          Ja myslel na odpovídající frekvenci... Na 350Mhz je to tragédie...
          EFIKA - 300MHz... (i když jinej CPU, ale když to porovnat podle frekvence...)

          V pohodě použitelné...

          Komentovat


            #50
            O: Kvalitní DivX player pro OS3.9/WOS

            Zalezi aj na softwari. Ako povedal Lenin: Optimalizovat - optimalizovat - optimalizovat
            ???

            Komentovat


              #51
              O: Kvalitní DivX player pro OS3.9/WOS

              jen pro info po dlouhém bádání a hledání nej kodeku pro amigu 68k na filmy jedoucí plynule na 060/66/64Mb sem dospěl k názoru, že jediný a plně použitelný je cinepak 45min filmu/seriálu je cca 1GB (320x180/22KHz Stereo 8bit/25fps). obraz i zvuk mi jede synchroně, plynule a dá se na to vcelku slušně koukat. Film cca 90 min je od 2,5 do 3,2 GB podle scén (to už je podle mě nepoužitelná velikost Testováno na piráti z karibiku a running man). mpeg mi jel fakt mizerně a 3.11 vůbec. Kdyby se někdo ptal proč to vše, tak jen pro zkušenost

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X