Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Apollo_1240/40 @ 1260/80 by IDEfix

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Apollo_1240/40 @ 1260/80 by IDEfix

    Tak sem to tento týden dotáhl do zdárného konce...

    Šlape jako hodinky!
    Přiložené soubory

    #2
    Šikula...
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      Gratuluji, jak jsi odpajel 040?
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        Parádička BTW. používáš poněkud zastaralou verzi Whichamigy..
        A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

        Komentovat


          #5
          Noooo SIKOVNY chlapec!
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            #6
            IDEfix: Menil si aj ten FLIP-FLOP (74F74)? Neskusal si to vytiahnut este viac ako 80MHz? Aspon 90MHz
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #7
              74F74 sem za rychlejší neměnil, šlape v pohodě (zatim) a co se týká vyšších rychlostí - rád bych, ale má to malej zádrhel - nemám 100MHz krystal (do prčic práce)...
              Těch 80MHz je zatím dost luxusní, tento týden budu celý náležitě testit (060tkový dema a hlavně AB3D II TKG !!). Huž se těšim!

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je amigoun Přejít na původní příspěvek
                Parádička BTW. používáš poněkud zastaralou verzi Whichamigy..
                Stahoval sem na rychlo z Aminetu... abych viděl, na kolika to jede.
                SysInfo bohužel padá na tlamu...

                Komentovat


                  #9
                  Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                  Gratuluji, jak jsi odpajel 040?
                  Ježíšek mi už předloni přinesl pájecí stanici s odsáváním, takže to šlo jak po másle .

                  Komentovat


                    #10
                    Tak to bych se mozna mohl zastavit a odpajet si 040 z Blizze, co ? Nez to delat normalni odsavackou, tohle asi pujde lip.

                    Komentovat


                      #11
                      Tak nejprve sem to zkoušel po jednom pinu nahřát - odsát, pak jak mi poradil Boboo, kuličkou cínu roztavit čtyři najednou a pak vycucnout. Samozřejmě, že jsem to trénoval na starejch 286/386 deskách, jelikož sem nechtěl při těhle pokusech dokur..t turbínu
                      Po několika večerech sem došel k poznání, že tato masochistická zábava není pro mě a napsal sem si ježichovi...
                      A frajer nezklamal...

                      Hele, pokuď někoho jinýho po Praze nesplašíš a měl bys úchylné nutkání věřit mým shopnostem, můžem se dohodnou a já ti tu 040tku z toho blizze vypářu...

                      Komentovat


                        #12
                        Tak ja jsem na to chtel jit taky klasickou odsavackou, to bych zvladnul, neni to takovej problem, jen by to zabralo nejaky cas. Ale s lepsi vybavenim to jde rychleji. Nikoho jsem na to ani neshanel, jen jsem tady chytil prilezitost....

                        Komentovat


                          #13
                          Gratuluju! Jsem zvědavej na to TKG! Já ho hrál a vyhrál několikrát, můj nejrychlejší komp byla A4060/66. To SysInfo je divný, padat by nemělo...
                          reKTor
                          Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

                          Komentovat


                            #14
                            Pár fotek z akce...
                            Přiložené soubory

                            Komentovat


                              #15
                              Ta laboratoř je super!
                              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X