Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Beneath A Steel Sky

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Beneath A Steel Sky

    Zdravím, nevíte někdo jak se hraje tato hra? Je na 15 disketách a vypadá skvěle. Děkuji.
    Přiložené soubory

    #2
    tato hra se hraje velmi dobře, klasiká point and klick advnetura
    pařba a flink chtěj celýho člověka...

    Komentovat


      #3
      Navod v cestine mas tady: http://plnehry.idnes.cz/magazin/bene...magazin_bw.idn

      Komentovat


        #4
        to jsem právě nechtěl hned dávat návod, akorát přijdeš o požitek ze hry, trochu se snaž
        pařba a flink chtěj celýho člověka...

        Komentovat


          #5
          Nemohl jsem za nic na světě přijít jak se dostat na další obrazovku.

          Komentovat


            #6
            když jsem tuto hru hrál poprvé před dávnými a dávnými věky tak jsem měl stejný problém, ale přišel jsem na to
            pařba a flink chtěj celýho člověka...

            Komentovat


              #7
              Jo, na tuhle hru mám krásné vzpomínky. A faktem je, že první obrazovka dala zabrat snad každému. Pak už je to lepší

              Komentovat


                #8
                Já jsem ji ještě neviděl, pro mne to je novinka. Tak a večer se pustím do hry.

                Komentovat


                  #9

                  Autorem citovaného textu je webtv Přejít na původní příspěvek
                  Já jsem ji ještě neviděl, pro mne to je novinka. Tak a večer se pustím do hry.
                  pařba a flink chtěj celýho člověka...

                  Komentovat


                    #10
                    Tohle je vyborna adventura, taky jsem ji hral. Vyresit prvni cast (dostat se vytahem dolu) jde celkem v pohode slo, ale ve zbytku jsem se musel 2x podivat do navodu. Jsou tam veci, ktere se musi nacasovat, takze nejde v nouzi zkouset pouzit vsechno na vsechno, ale musi se to udelat navic ve spravny okamzik, coz to dost znemoznuje. Asi to ale bez navodu dohrat jde, me se to nepovedlo.

                    Komentovat


                      #11
                      No já se na tuhle hru kdysy strašně těšil když se na Back to the Roots objevil její CD image,a le bohužel jsem taky nemohl přijit na to jak se dostat z první obrazovky a tím mě docela odradila, takže jsem se ani nescháněl po návodu...
                      Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                      (
                      WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                      Komentovat


                        #12
                        Jedna z nejlepších adventur, existuje WHDLoad, jede pod SCUMMVM jako víno. Doporučuji.
                        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                        Komentovat


                          #13
                          A jeje, zas budem travit dlhe hodiny na zachode s PDA-ckom...
                          ???

                          Komentovat


                            #14
                            Včera jsem si tuhle hru znova dal a přestal mě bolet zub! Moje oblíbená hra
                            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                            Komentovat


                              #15
                              Už jsem ji hrál, ale bez návodu bych si ani neškrt. Jen mám problém přmluvit hologram ať mně pustí za doktorem, robotkovi se do toho nechce.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X