Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

VIDEO kabel - SCART

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    VIDEO kabel - SCART

    ahoj, chci si po praci trochu zaletovat a napadlo me udelat si kabel z my Amigy 1200 VIDEO out na SCART. pry to ma lepsi kvalitu obrazu nez pres kompozitni vystup.
    nasel jsem si zapojeni, ale je vtipne, ze kazda stranka mi ukazuje neco jineho! jsem z toho jelen, v elektronice se nevyznam a proto se obracim s prosbou na komunitu!

    linky na zminene stranky jsou:


    This website is for sale! serverpro3.com is your first and best source for all of the information you’re looking for. From general topics to more of what you would expect to find here, serverpro3.com has it all. We hope you find what you are searching for!




    poradite?

    #2
    Mrkni se sem, sam jsem ho postavil a odzkousel. Odporovy delic jsem taky kontroloval a odpovida normam.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      diky, vyzkousim a dam vedet, jaky je obraz (bude-li nejaky, doufam ze jo, probuh :])

      Komentovat


        #4
        Nooly: Kompozitnimu vystupu se vetsinou rika prave Video OUT a scartem se mysli spis RGB. Ty odpory slouzi k automatickemu prepnuti televize na RGB (nebo Video) vstup, na kvalitu obrazu nemaji vliv a jejich velikost neni vubec kriticka. Pokud si ten vstup na TV budes prepinat rucne, nemusi to tam byt vubec (ani ty draty k nim). Rozdil v kvalite obrazu RGB vs. kompozit je skutecne zasadni. Nejvetsi pecka je ale Indivision scandoubler.

        Komentovat


          #5
          a vyplatil by se mi teoreticky indivision scandoubler, kdyz spis hraju hry (a taky provozuju par aplikaci, na ktere mi standard PAL staci)? amigu chci honit spis po televizich... a kdyz jsem zjistil, ze velmi zalevno si muzu zlepsit obraz na amce, tak nevaham, preci jen, scandoubler je uz zalezitost nekolika tisic...

          Komentovat


            #6
            Scandoubler je prima, jestli se to vyplati nevim, to je asi na kazdem, me se moc libi, protoze workbench muzes mit v 1024x768. Na druhou stranu je ten PALovej monitor daleko vic retro. Nemluve o problemech, ktere na SC vznikaji, kdyz nemas LCD, co umi 50 Hz obraz.

            Komentovat


              #7
              Kdyz ma doma clovek 5 Amig, 6 Specter, Didaktik, Atari XE, C64 a Sharpa, tak se jeden LCD monitor se Scart, S-video a video vstupem hodi. Kdybych mel ke vsemu porizovat scandoubler, tak se nedoplatim
              I love Amiga

              Komentovat


                #8
                tak jsem si ten kabel spajel, je to tak maximum, ceho jsem v tuto chvili asi schopny, takze jsem mel radost :]

                nejake prudke zlepseni obrazu jsem nezaznamenal, ale kouka se na to moc pekne ,)

                Komentovat


                  #9
                  Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                  Kdyz ma doma clovek 5 Amig, 6 Specter, Didaktik, Atari XE, C64 a Sharpa, tak se jeden LCD monitor se Scart, S-video a video vstupem hodi. Kdybych mel ke vsemu porizovat scandoubler, tak se nedoplatim
                  co tak univerzalny ku hracim konzolam? ten vedel composite/s-video to VGA. niekde na tomto fore sa to preberalo.

                  Komentovat


                    #10
                    No to jo, ale obraz byl mizerny pres ty prevodniky. Ja jsem s tim monitorem se SCART vstupem spokojeny. Skoda, ze se uz nevyrabi, koupil bych jeste jeden do zasoby.
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      #11
                      tak jsem predtim napsal nepravdu, vcera jsem primo porovnal kompozit - video out a ten rozdil je obrovsky! vlastne to bylo tim, ze jsem byl zvykly na spatny obraz... takze kdo ma amigu na TV jako ja, tak spajeni takoveho kabelu vrele doporucuju ,)

                      Komentovat


                        #12
                        Ja jsem si tedka delal kabel k ZX Spectru a vubec bych nerekl, ze se s tim budu patlat 3 hodiny.

                        Komentovat


                          #13
                          Kdyz bys jich delal vic, tak se cas bude zkracovat .
                          I love Amiga

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X