Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Psygnosis

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Psygnosis

    O víkendu jsem narazil na výborné francouzské stránky věnované firmě Psygnosis. Stránky jsou sice funkční už od roku 2006, ale já jsem na ně narazil fakt až teď. Obsahují přehled většiny jejich her, ale hlavně, ke každé z nich najdete manuál v pdf a fotky s kompletním příslušenstvím (manuály, diskety, trička,…). Je to podle mě dobrý zdroj, pokud chcete kupovat hry na eBay do sbírky a nevíte, jestli aukce obsahuje vše, co má.
    Hlavně kompletní skeny manuálů jsou výborné .
    V odkazech jsou linky přehled všech her, které Psygnosis vydali, jejich historii (fakt zajímavé) a taky link na stránky Rogera Deana, kde si můžete koupit kromě jiného kalendář na rok 2010. Třeba bude ve slevě .

    Pokud stejně jako já neumíte francouzky, použijte googe translator
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    #2
    Dík, ale jsem zase nasranější akorát.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      Proč nasranější? :]

      Komentovat


        #4
        Protože koupil nějakou hru a není k ní všechno nebo mu chybí ještě hromada dalších her
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          A) je správně. Kdysi dávno jsem koupil v oficiálním krámě (no, bylo to JRC) originálku Walkera, zatavenou ve fólii. Doma po otevření jsem byl zklamaný, protože uvnitř byl jen papír s ovládáním. Vůbec jsem nevěděl, že tam něco chybí. Až po letech, když přišel internet, jsem zjistil, že tam měl být i manuál. No a tady na tý stránce jsem k tomu poprvé v životě viděl i plakát...
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            O: Psygnosis

            Dalsi web venovany tvorbe Psygnosis - http://blackboxarchive.info/

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X