Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga párty ve Vraném - datum zatím 5-6.6.2010

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Takže vezu Mrafa, GHH (ještě se neozval, ale předpokládám, že pojede). Ještě jedno místo mám volné.

    Komentovat


      Mám velkou prosbu - mohl by někdo vzít USB čtečku na CF a SD karty? Vezmu notebook s hrama, kdyby bylo něco potřeba, ale nemám tam žádnou čtečku.
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        2 Dave: já ji beru (je teda taková napůl rozkousaná od Lapsice jak ji nazval Předseda ) ale účel splňuje
        pařba a flink chtěj celýho člověka...

        Komentovat


          Super, beru všechny WHDLoad, co mám. A SD kvůli MInimigu.
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            Ja si asi tiez vezmem notas a multi-citacku. Nahodou nejake wifi tam asi vzduchom nepoletuje, co?
            Jo, rano tam nebude zatvorena brana alebo tak? Keby som naaaaaaaahodou prisiel nejak skoro...
            ???

            Komentovat


              Brána bude nejspíš otevřená, ale do objektu samotného se asi nedostaneš, klíče mám já. Kdybys dorazil dříve, zavolej mi. Nebo si sedni do hospody a trochu se předpřiprav .
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
                Ja si asi tiez vezmem notas a multi-citacku. Nahodou nejake wifi tam asi vzduchom nepoletuje, co?
                Hele, tam poletuje vzduchem kdeco - od prachu, přes nadávky až po mor, ale wifi určitě ne.

                Ještě mě napadlo: ví vůbec o akci Radooz a Oldrick???
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  To zas bude nablito v Amigách

                  Komentovat


                    hua
                    A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                    WHDload reg.Oldrick.lha

                    Komentovat


                      Co dodat?
                      Asi nic!
                      A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                      WHDload reg.Oldrick.lha

                      Komentovat


                        No já nemohu ručit za lidi, co na portál nechoděj nebo nečtou, proto říkám pořád "spread the word". Snad vědí no. Já na ně nemám ani mobil.

                        Jinak Worms jedou v Amize, v Minimigu i v Shapeshifteru (což je překvapivě identické s PC).

                        Doufám, že mi někdo poradí, jak na chybějící kus obrazu v monitoru při NTSC/60 Hz přes scandoubler a Minimig .
                        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                        Komentovat


                          < 24 hodin. prave sem se zacal tesit.

                          Komentovat


                            Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                            No já nemohu ručit za lidi, co na portál nechoděj nebo nečtou.
                            Žádný strach, pane Dejv, já dorazim, jak jen to zejtra stihnu z rachoty. Už mám sbalenej spacák a dokonce jsem zkušebně zapnul dvanáctikuli - poprvý v tomhle roce, to je vostuda...
                            Jinak jsem se ptal Oldricka, ten si to nějak rozmyslel, tudíž nedorazí.
                            Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

                            Komentovat


                              No tak super, to bude solidní sebranka .
                              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                              Komentovat


                                2davesade: no právě, podle mejch zkušeností v každý skupinově zájmový činnosti vytrvají vždycky jenom ti nejdekadentnější
                                Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X