Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nostalgie - obrázky

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Nostalgie - obrázky

    Dneska jsem našel pár klasických obrázků, z kterých jsem byl ve své době hodně na křivo. Pěkné připomenutí.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    #2
    Jo tak tyhle obrázky si dobře pamatuju, s kamarádem jsme na ně slintali a zkoušeli upravovat na tisíce způsobů
    A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
    A600 HD,
    2MB Chip, Fúria EC020 inside

    Komentovat


      #3
      Jojo, hlavne ten prvni mam v pameti a slecna se mi moc libi
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        Tyhle obrázky jsem kdysivá sosal z infima BBS a z Armabetonu (nebo to byl armagedon? )
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #5
          Ultraklasika
          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

          Komentovat


            #6
            Tak zrovna TIETO tri slecny mi nic nehovoria...
            ???

            Komentovat


              #7
              To sú asi nějaké hééérečky z Dallasu Já bych určitě ještě někde našel Pořízkovou v IFF na pláži, modrých plavkách a přibližně zelenými listy palem...

              Komentovat


                #8
                Tak mě zrovna tady ty tři obrázky taky nic neřikaj, ale kdž už sme u toho, nemáte někdo takovej ten klasickej obrázek třešně jak se šplouchnutím padá do skleničky? Myslím že se jmenoval Cherry Splash nebo tak nějak, ale nikde ho nemužu najit
                Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                (
                WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                Komentovat


                  #9
                  Myslíš jako 2-barevný pozadí na WB? Ty jo, to bych někde měl mít. Ale už je to let. Může být kdekoliv na jakékoliv záloze HDD... A že jich mám... Takže hledat budu až když to nikdo nebude mít po ruce.

                  Komentovat


                    #10
                    Autorem citovaného textu je Bloom Přejít na původní příspěvek
                    Tak mě zrovna tady ty tři obrázky taky nic neřikaj, ale kdž už sme u toho, nemáte někdo takovej ten klasickej obrázek třešně jak se šplouchnutím padá do skleničky? Myslím že se jmenoval Cherry Splash nebo tak nějak, ale nikde ho nemužu najit
                    Po nainstalování PPaintu z MagicPacku se ti objeví v templates...

                    Komentovat


                      #11
                      Jak neříkaj! Byly na diskmazích Ami! Všechny tři.
                      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                      Komentovat


                        #12
                        No tak se omlouvám že jsem takový "neznabucht". Opravdu jsem je ještě neviděl a za ten typ s PPaintem děkuji, IDEfixi!
                        Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                        (
                        WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                        Komentovat


                          #13
                          No nevím, ale ta první je přece Linda Hamilton a tu neznat je celkem vopruz..
                          Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                          Komentovat


                            #14
                            Ty, hele, Mariene, víš to jistě? Jako podobná jí určitě je, ale má Linda Hamilton každé oko jinou barvu? To byla jedna z věcí, který jsem na tý fotce vždycky obdivoval. Je někde u týhle fotky oficiálně napsáno, že je to Linda?
                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat


                              #15
                              je to LH ...
                              Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X