Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Pětistovkové šílenství

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Pětistovkové šílenství

    Hello najde se nekde podobne silene nadseny petistovkar bastlic a hrac??sem Amigista od mala ale allone in the dark..dneska uz je to kazdemu pro smich.. Mam A500 a hledam,skupuji a bastlim vsemozne vylepseni a"abgrejdy"na tento silo-stroj..rad bych s nekym sdilele informace a poznatky..sam jeste vim prd dyby se nekdo chtel zbavit komponent,cipu a softu ci knizek,casaku z teto kategorie pisnete..diky Dizzy ))

    #2
    I A500 jde pekne vytunit, ale vyjde to draz nez A1200. Ja mam jen A500+, ale uvazuji o internim IDE radici na CF a rozsireni o Fast RAM. Nekdo tu ma i turbiny s 68030.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      No jejda sam mam jednu 030 lec by potrebovala nove cipy ramky bezi sqjele..tez mi chybi moznost IDE,treba se nekde neco objevi...eh co je CF??delam uz z deset let do elektroniky tak jsem zacal hledat vyznamy spousty jumperu rozesetych po zakladni desce a ruzne napajovat prepinace,redukce,vylepseni..zatim sem nic nezprasil ba naopak..a toje na tom snad to nejlepsi(no udelejte si nejakej abgrejt na desce od pisidla..jeden zasah pajkou a koncite)Sleduji pravidelne stav na ceskych internetovych bazarech a aukcich a nic moc na nasi malou republiku..bud tady toho opravdu moc nedorazilo nebo na tom lidi doma sedi bo to vyhazeli..nechapu... tolik amize vernejch lidi ani nemuze bejt..ja sem sam v okrese snad z osm let..co se tyce amigy na Ebay vidam spousty sqjelych doplnku..hele vsiml sem si ze mate dost ruznych Amig...treba ta 4000 byla ve sve dobe absolutne nedosazitelna,to jste poresil az ted ze??Zapinate to vsechno nekdy?naky hry?nebo sbirate?

      Komentovat


        #4
        Obrať se na EXU, ten má A500 taky komplet překopanou
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          No jasne, ze jsem A4000 koupil az ted. Ve sve dobe by vybavena stala pres 100 000,-Kc. Jinak CF je pametova karta compact flash a pouziva se u Amigy jako nahrada harddisku. Vyrabi se interni IDE radic i s konektorem na CF, ale nutnosti je vymena ROMky v A500 za verzi 37.350 a vyssi a to se mi nelibi. Zatim autori resi doplneni FAST RAM na radic.
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            2 Solaris: jééé, to je hezký! Nechce to tu u nás bastlit někdo ve velkém?

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X