Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Štítky pro Workbench

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Štítky pro Workbench

    Byl by někdo z vás, kdo má doma ještě originální diskety s Workbenchem, ochoten naskenovat originální štítky na diskety? Strašně špatně se dneska někde hledají a chtěl bych je případně nahodit i ke stažení ostatním. Na vzhledu moc nezáleží, jsem schopen si je případně ručně dočistit.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    #2
    Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
    Byl by někdo z vás, kdo má doma ještě originální diskety s Workbenchem, ochoten naskenovat originální štítky na diskety? Strašně špatně se dneska někde hledají a chtěl bych je případně nahodit i ke stažení ostatním. Na vzhledu moc nezáleží, jsem schopen si je případně ručně dočistit.

    Mam Storage a AmigaWorkbench 3.0. AK nezabudnem v pondelok dodam.

    Aku si predstavujes velkost?

    Komentovat


      #3
      paráda, že to někoho napadlo už dávno jsem tohle sháněl a zatím nic
      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

      Komentovat


        #4
        Taky můžu hodit do scanneru nějaký diskety. Mám 1.3 obě GER, 2.05 bez origo install, mám jakýsi od atlantidy nebo kýho čerta, 3.0 a 3.1 ale nevím kolik a jestli všechny. Ta 3.1 je určitě escom.
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #5
          Může te mi poslat všechno, můžu potom udělat nějakou sekci ke stažení pro ostatní.
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #6
            Takže především díky všem co mi poslali skeny. Nicméně, nakonec se ukázalo, že čistit ručně naskenované nálepky není to pravé ořechové. Navíc nebyly k dispozici všechny diskety, všechny verze. Takže jsem si posledních 10 hodin hrál a komplet všechny překopal totálně od základu. Naštěstí se podařilo sehnat všechny původní, nebo hodně podobné fonty, takže můžu dopracovat všechny chybějící diskety a verze. Nakonec malá ukázka master štítků....
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #7
              Pekne, u nasich mam komplet escomacku sadu 3.1, pozriem sa na to, ked pojdeme na navstevu.
              ???

              Komentovat


                #8
                Keby som mal klobuk, tak ide dolu

                Hoj, a ako si vlastne zistoval tie fonty ? Ci si ich len porovnal by ocko ?
                A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                Komentovat


                  #9
                  Jde to více způsoby, jeden základní je WhatTheFont, pak ještě vizuální kontrola na dalších webech zaměřených na fonty. Identifikovat daný font jde celkem lehce, horší už je ho sehnat ke stažení, protože jsou většinou v komerčních balících za hříšné peníze.
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                    Takže především díky všem co mi poslali skeny. Nicméně, nakonec se ukázalo, že čistit ručně naskenované nálepky není to pravé ořechové. Navíc nebyly k dispozici všechny diskety, všechny verze. Takže jsem si posledních 10 hodin hrál a komplet všechny překopal totálně od základu. Naštěstí se podařilo sehnat všechny původní, nebo hodně podobné fonty, takže můžu dopracovat všechny chybějící diskety a verze. Nakonec malá ukázka master štítků....
                    Probere, nascanuj to aspon pri 300 DPI ja mozem tie stitky zvektorizovat v Illustratore dokonca presne s CMYK hodnotami (pokial by som mal fyzicky stitky doma) mam k dispozicii i meracie zariadena Color spetrometer. Pri scane iba odhadovo....

                    Najlepsie do TIFFu idelane by bolo 600 DPI
                    Naposledy upravil Boboo; 03.05.2010, 07:25:16.
                    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                    Furiatune homepage

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                      Jde to více způsoby, jeden základní je WhatTheFont, pak ještě vizuální kontrola na dalších webech zaměřených na fonty. Identifikovat daný font jde celkem lehce, horší už je ho sehnat ke stažení, protože jsou většinou v komerčních balících za hříšné peníze.
                      Fonty su:
                      Garamond, Helvetica a Bodoni-Antiqua (Moja maturitna otazka!)
                      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                      Furiatune homepage

                      Komentovat


                        #12
                        Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                        Probere, nascanuj to aspon pri 300 DPI ja mozem tie stitky zvektorizovat v Illustratore dokonca presne s CMYK hodnotami (pokial by som mal fyzicky stitky doma) mam k dispozicii i meracie zariadena Color spetrometer. Pri scane iba odhadovo....

                        Najlepsie do TIFFu idelane by bolo 600 DPI
                        Já bych to asi vážně nehnal do těhle extrémů
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          #13
                          Max. 1-2 hod. prace jeden stitok, a preco to uz neurobit raz a poriadne?
                          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                          Furiatune homepage

                          Komentovat


                            #14
                            No klidně ti to přepošlu, aspoň s tím nebudu mít práci.
                            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                            Komentovat


                              #15
                              Takže veškeré podklady odeslány BoBoovi, takže já práce zastavuju a házím to na něj I když se mi to zdá fakt trochu moc složité, ale uvidíme ve výsledku

                              Jen náhled, kam jsem se zatím dostal:
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X