Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Rozlišení a TV

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Autorem citovaného textu je Lasice Přejít na původní příspěvek
    já ho mám od Dejva odkud ho měl Dejv netuším
    Tak PRETO ani jednemu z Vas nejde Amiga na Samsung LCD
    ???

    Komentovat


      #17
      Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
      Tak PRETO ani jednemu z Vas nejde Amiga na Samsung LCD
      no vidíš čéče to mě nenapadlo
      pařba a flink chtěj celýho člověka...

      Komentovat


        #18
        Hmmm.Taky mam LCD Samsung takze na tom budu podobne,jedinou Amigu kterou jsem na tom mel zapojenou,byla A3000 pres VGA vstup.Asi zkusim A1200,mlada bude zase rvat
        A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

        Komentovat


          #19
          Ja mam tiez Samsung LCD, ale na scart kaslem a cez composite vsetko slape pekne.
          ???

          Komentovat


            #20
            No já a Amiga a zobrazovadla - to je kapitola sama pro sebe. Ten kabel mi upravoval Solaris a pak jsem ho dal Lasici, ale na LCD mi nejel - viz výše poznámka má a Mrafa o tužkové baterce.

            A POŘÁD mi odmítáte vysvětlit, proč mi scandoubler a minimig uřezávají spodek obrazu. Nedík.
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #21
              Sice bych ti rád poradil, proč to ten scandoubler a minimig dělá, ale musel bych to zkusit na nějakým svým monitoru a naopak moji amigu s SD na monitoru tvým.
              www.oldcomp.cz
              party.oldcomp.cz

              Komentovat


                #22
                Autorem citovaného textu je Lasice Přejít na původní příspěvek
                já ho mám od Dejva odkud ho měl Dejv netuším
                Dave ho má možná ode mě, když jsem kdysi dávno dělal hromadnou objednávku z Vesalie. Těch scartů jsem tehdy objednával víc (asi 5) a všem jely...
                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                -----------------------------------------------
                Líbí se mi Retropolis

                Komentovat


                  #23
                  Mám podezření, že tohle nebude kabelem, ale nedodržením normy na Scartu u TV Samsung.
                  www.oldcomp.cz
                  party.oldcomp.cz

                  Komentovat


                    #24
                    Autorem citovaného textu je Starej_Mraf Přejít na původní příspěvek
                    Mám podezření, že tohle nebude kabelem, ale nedodržením normy na Scartu u TV Samsung.
                    Lenze SCART je viacmenej len popis onetora a naco tory in sa moze pouzit. takze mozes scart dodrzat a predsa to nepojde.

                    su 3 mozne konfiguracie a Amiga (poial pouzijes videoport) potrebuje jeden onkretny

                    1.) Composite - Toto vedia vsetci (pripojenie amigi cez Chinc konetory)
                    2.) S-video - IMAO najenej caste
                    3.) RGB - byva osadene len v pripade "full konfiguracii" a tento treba k amige (Amiga port)

                    Dokonca ani televyzory osadene viacerimy SCART onektorym y evedia RGB na vsetych (a vobec na nejakom)

                    Komentovat


                      #25
                      A aky Samsung mas ?

                      Autorem citovaného textu je Lasice Přejít na původní příspěvek
                      změna: teď mám přes scrat šedou obrazovku

                      zz_indigo: to bude asi ono, budu hrát na monitoru no a našetřím na scandoubler
                      Mozes napisat typ toho Samsung LCD TV ? Bracho ma tiez nejaky samsung dolu, zoberiem amcu, scart a skusim. Dam vediet.
                      A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                      Komentovat


                        #26
                        (Ten SCART kabel není od DaMiho FYI - je to nějakej historickej, co mi dal brácha k Amize kdysi dááááávno).
                        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                        Komentovat


                          #27
                          Samsung TV

                          Tak ten Samsung ma uhlopriecku 32". Ma 2x HDMI, Component, VGA vstup a 2x SCART.

                          Jeden SCART ma oznacenie RGB a druhy AV. RGB vstup funguje normalne, obraz je vcelku kvalitny len sa trosku chveje. V hrach si to nevsimnes. A seda ma nadych do zelena. Mam aj kabel composite a audio L a R, na druhej strane je scart konektor. Tiez funguje, obraz je ale na prvy pohlad horsi.

                          Druhy SCART (AV) sa po pripojeni RGB kablu z amigy prepne, ale zobrazi len sedu plochu (zhruba stvorec), ako kedysi didaktik. Nejde ani scart ani composite, ocividne pal nezvlada.

                          A este ten typ: LE32R86BD. Neviem, mozno ti to pomoze...
                          A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                          Komentovat


                            #28
                            mám taky 32" LE32A756R a je to jak říkáš, jeden scart je AV jeden RGB budu mít nejspíš problém v kabelu, ale už to neřeším jedu na monitoru a šetřím na indivision
                            pařba a flink chtěj celýho člověka...

                            Komentovat


                              #29
                              Mám doma taky scart cabel, který moc nefunguje s LCD TV. Má vyvedeny úplně všechny pins a kdy kdysi mi naprosto bez problémů fungoval v CRT Elta. Pak jsem púřišel na to, že abych viděl nějaký ten srozumitelný obraz, musím přepnout na teletext. Nevím ani proč. Sice pak vidím nahoře poloprůhledný první řádek teletextu, ale grafika zbytku obrazovky je OK...

                              Komentovat


                                #30
                                Autorem citovaného textu je Lasice Přejít na původní příspěvek
                                ale už to neřeším jedu na monitoru a šetřím na indivision
                                To já taky, škoda jen, že jsou vyprodaný
                                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X