Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Slovenské ATO

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Slovenské ATO

    Zajímala by mě jedna věc. Vím, že kdysi existovala slovenská sekce ATO, někteří z původních členů jsou dokonce i tady na portálu. Existuje nějaká oficální slovenská lokalizace systému případně další lokalizační katalogy?
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    #2
    Videl som slovensky Workbench, ale ci bol lokalizovany skrz ATO-SK, alebo nejak inac neviem. Bola to verzia WB 45.1 (neviem, ci je to 3.5 alebo 3.9). Najlepsie by asi bolo poslat PM aj0-vi, on ma o tychto veciach najlepsi prehlad a venuje sa prekladaniu doteraz.
    ???

    Komentovat


      #3
      Díkas, spojím se s ním. Ono všeobecně je problém najít cokoliv z tehdejší slovenské tvorby, což je škoda.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        Jasne ze existoval.

        Existoval min. workbench 3.0 (mozno 3.1, neviem), ale to nerobilo ATO, ale firma Amium. To slovenske rozhranie sa volalo PBX (takze dalsie kodovanie okrem Kamenickych, E2 a neviem kolko toho este bolo v byvalom Ceskoslovensku). Viem ze sa mi pacili skratky na klavesnici (viac ako v E2), malo vlastne upravene fonty, dalsie sa dali dokupit.
        Inak ATO robilo preklady, ale nie cely system, ak ma pamat neklame bolo to pre kodovanie E2.
        Naposledy upravil voodoo; 09.05.2010, 21:42:24. Důvod: Oprava mekcenov.
        A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

        Komentovat


          #5
          PBX tady mám, to mě nenapadlo. Kouknu na to.
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #6
            O slovenské sekci ATO nevím, ale v rámci balíku LocaleCS (Aminet, kódování E2) existuje slovenská verze překladu systému 3.0-3.5BB2, kterou připravil Rado Hodničák (rh).
            AmigaOS // AROS

            Komentovat


              #7
              Jinak doplním, že členové ATO překládali operační systém AmigaOS. A vlastně stále překládají, dnes už zbylí členové fungují jen jako takový servisní tým Hyperionu
              AmigaOS // AROS

              Komentovat


                #8
                Ja mam doma niekde original PBX i s tlacenym manualom v hrebenovej vazbe vo formate A4. Musel by som prehadzat pivnicu.
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  #9
                  a co vubec se delalo na slovensku? me to pripada, ze vubec nic a to je kurna skoda

                  Komentovat


                    #10
                    Ono se to může jen zdát. Slovenských scene skupin bylo několik. Třeba takový Magic Owls, kteří se posléze transformovali na Ablaze Entertainment vydali pro Amigu takové pecky jako The Strangers a Napalm - The Crimson Crisis. Stačí projít CADA stránky, je tam toho mnohem více.
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #11
                      ani jsem nevedel ze ablaze byly slovaci, asi se mam jeste co uci t

                      Komentovat


                        #12
                        No, mě samotného celkem překvapilo kolik lidí z bývalé scény se teď pohybuje v herním průmyslu. 2K Czech, Cypros, Pterodon, Illusion Softworks, Vatra Games atd...
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X