Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Sim Ant

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Sim Ant

    Neumí někdo náhodou hrát Sim Ant?

    Yeaaah, this is me playing good old Sim Ant (1991) from Maxis. Im playing a quick game, collect food for the queen, get a bunch of black ants together and fi...

    #2
    Jasně, něco jsem se ho nahrál a mám ho i jako originálku. Imho je to jedna z mála her, který by slušel nějaký pěkný moderní remake.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #3
      Super! A o co vlastně v té hře jde? Pochopil jsem, že ovládám toho žlutého mravence, ale vždycky mě venku něco rychle sežere...

      Komentovat


        #4
        To bych taky docela rád věděl. Nikdy jsem tu hru nepobral...

        Komentovat


          #5
          Mně vždycky dost bavil Sim Life (od stejné firmy), ale tohle mi připadá, že by mohlo být i lepší v tom směru, že je to jednodušší a tudíž více "pod kontrolou". Bohužel ale nevím, co je cílem a ani jsem nepochopil úplně pointu té hry...

          Dá se např. hrát donekonečna jako Sim Life? Tam když vám klapne evoluce a zvěrstvo i rostlinstvo se rozvíjí, máte vyhráno a nevíte kam až to bude spět... Ale v Sim Ant? Jak to s tím je? ...

          Komentovat


            #6
            Cíl hry je zvítězit nad lidma, co maj dům v rohu tý zahrady. Ty bojuješ za svoje mraveniště, který samozřejmě musí expandovat. Postupně musíš vyautovat všechna nepřátelská mraveniště a ovládnout celou zahradu. Venku kromě nepřátelských mravenců číhá kdeco - pavouci, mravkolvi, šlověk se sekačkou atd. Když máš pod kontrolou celou zahradu, dostaneš se do domu a... dál to neprozradím
            Naposledy upravil Predseda; 11.05.2010, 14:50:29.
            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

            Komentovat


              #7
              Tak teda díky!

              A poradíš nějakou stručnou, obvyklou strategii, kterou je nutno dodržovat? Třeba jestli s tím žlutým mravencem mám lézt daleko od děr, nebo jestli mám budovat víc děr (páč jsem si všiml, že jsou tam i nepřátelští mravenci), nebo můžu vlézt do cizí mravenčí díry?

              Komentovat


                #8
                Kuk na babušku http://www.replacementdocs.com/download.php?view.5870
                Teď jsem to našel, tak jdu taky studovat.

                Komentovat


                  #9
                  Ono takhle - abych se vrátil úplně k púvodní otázce, jestli to někdo umí hrát - já to taky neumím, jen jsem to mockrát rozehrál. Quick game není problém, ale když hrajete plnou strategickou hru, tak vás za chvíli všechny ty menu a nastavení ubijou

                  Má to ale v krabici úplně boží knížku o životě mravenců, a taky parádní obrázek na piksle (původní černé vydání, ne pozdější bílý re-release).
                  "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                  Komentovat


                    #10
                    Na youtube je několikadílný seriál, jakýsi tutorial, možná by se to mohlo hodit:

                    Tady je první díl:

                    Užívejte si videa a hudbu, kterou máte rádi, nahrávejte originální obsah a sdílejte vše s přáteli, rodinou i celým světem na YouTube.

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X