Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

WHDLoad hry

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    WHDLoad hry

    stáhnul jsem si pár her od killergorily, konkrétně legends of valour, perihelion a ani jedna hra mi nejde spustit, nejspíš se musí instalovat ale to netuším jak poraďte někdo prosím , nikdy jsemto nedělal všechny hry jsem si kdysi z kopíroval od dejva, myslel jsem si že hru stačí stahnout a rozbalit
    pařba a flink chtěj celýho člověka...

    #2
    Pokud nemáš, tak si budeš muset doinstalovat hlavně WHDLoad, což je jednoduše řečeno spuštěč těchle balíčků. Což ale jak vidím v tvém podpisu, tak máš dokonce registrovanou verzi. Zkus si stáhnout tady tento archiv, je to komplet funkční Perihelion. Ten s nainstalovaným WHDLoadem funguje bezchybně.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      WHDload samozřejmě mám, problém je že v těch balíčcích co jsem stáhnul je plno souboru ale žádnej spouštěcí

      chtěl bych se tedy hlavně dozvědět jak ty hry naistalovat, jejich hodně např. ještě magic island
      pařba a flink chtěj celýho člověka...

      Komentovat


        #4
        Od killergorily by to mělo být komplet v pořádku. Pokud se teda nepletu, na rozdíl od balíčků přímo z WHDLoad stránek jeho archivy obsahují hru už nainstalovanou. Opravte mě když tak někdo. Vždycky by tam měl být jeden soubor (nejčastěji s názvem hry" vybavený ikonou něco.info. Nerozbaluješ to na PC náhodou?

        Zkus mi poslat jeden z těch archivů, zkusím to u sebe.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          Ja som vzdy rozbaloval stiahnute WHD veci vo WinRAR-e a nikdy som nemal problem.
          ???

          Komentovat


            #6
            už je to ok, stáhnul jsem to a rozbalil znova teď už tam soubor nazev.info je a hru spustim díky a spletl jsem si to měl jsem verze přímo z WHD stránek

            a když jsme u toho ty se instalují jak? po mě to chtělo diskety pro instalaci
            pařba a flink chtěj celýho člověka...

            Komentovat


              #7
              Ty chtějí originální diskety, z kterých si to automaticky vytvoří image soubory. Jsou to jen instalační skripty bez dat.
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #8
                jo tak
                pařba a flink chtěj celýho člověka...

                Komentovat


                  #9
                  Proto na WHDLoad webu je to popsaný jako Installs, stačí číst pořádně.
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X