Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Virtuální paměť pro A600

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Virtuální paměť pro A600

    Náhodou nemáte někdo programek pro virtuální paměť pro A600?

    #2
    ??? A tím myslíš jako co? Jako aby se tvářila, že má víc Ram, než v ní ve skutečnosti je? Tzv. FakeRAM? A nebo myslíš něco, co ti udělá swap na disku? To AmigaOS moc neumí. A když umí něco využívat swap, tak musíš mít MMU - a to 68000 rozhodně nemá.

    Komentovat


      #3
      FakeMEM umí přinutit část chipky, aby se tvářila jako fastka. Jinak jak píše Mistic.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        Fakemem to mám. Exa mi dal prográmek VMM který ti vytvoří na HD virtuální paměť jakou chceš. Má to ale háček, potřebuješ CPU 6810. Jinak to nejede. Tak se ptám na podobný, ale pro CPU 6800.

        Komentovat


          #5
          Autorem citovaného textu je webtv Přejít na původní příspěvek
          Fakemem to mám. Exa mi dal prográmek VMM který ti vytvoří na HD virtuální paměť jakou chceš. Má to ale háček, potřebuješ CPU 6810. Jinak to nejede. Tak se ptám na podobný, ale pro CPU 6800.
          myslis 68000? Tak na to zabudni. az 68010 ma "podporu" pre virtualnu pamet.

          Detailami ta zatazovat nebudem. ak mas zaujem pozri si datasheet.

          p.s. To tam racej pridratuj 68020 Ta je kompatibilnejsia.

          Komentovat


            #6
            Na co to vubec potrebujes?

            Komentovat


              #7
              Ja jsem kdysi zkousel virtualku na MMU u 68040 a zjistil jsem, ze je to na Amize s OS3.x k nicemu. Doporucuji ti radeji sehnat pamet do A600. Na WHD ti staci i PCMCIA SRAM (doporucuji min. 2MB), interni RAM Ti zase zrychly pocitac a neobsadi Ti PCMCIA. Ale tu pokud vim vyrabi ji jen Rusove a pak to chteli delat i Anglani, ale porad nic. Predseda by moh vykladat. Zbyva jeste reseni od Boboo.
              Naposledy upravil Solaris104; 17.05.2010, 05:50:28.
              I love Amiga

              Komentovat


                #8
                pripadne zohnat akcelerator do A600. vsetky boli osadene RAM a az na jeden ziaden nemal problmy z PCMCIA

                Komentovat


                  #9
                  Děkuji Všem za cenné rady. V úvahu připadá FastRam ob Boboo. No a náhodou nevíte o něké Turbíně?

                  Komentovat


                    #10
                    Turbokarty pro A600 jsou obrovska vzacnost. Jednou za cas se objevi treba na ebay, naposledy jsem tam videl tak pred pul rokem, ale cena byla naprosto silena. To uz je snad lepsi A600 strelit a koupit A1200, kde se turbokarty shani lip.
                    Amiga 600 (Kickstart 37.300, 2 MB Chip RAM, HDD CF-IDE 512 MB)

                    Komentovat


                      #11
                      Mi hovor. Ja som skoncil tak ze som sa rozhodol Kartu si spravyt.

                      Komentovat


                        #12
                        Můžeš se pochlubit?

                        Komentovat


                          #13
                          Este nie. ale urcite to bude tu na fore ako prvom (a asi aj jedinom) mieste

                          Komentovat


                            #14
                            Ono je mi to vůbec s tou virtuální pamětí pod AOS záhadou. Když uměl docela slušně swapovat i DOS (pod DOS4GW sic), jak je možné, že to dodnes Amiga pod 3.x a níže pořádně neumí... Že neni ani nějaká 100% funkční utilita? V čem je vlastně problém, ví to někdo?

                            Komentovat


                              #15
                              Ze by vykon CPU?
                              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                              Furiatune homepage

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X