Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Cedric And The Lost Sceptre

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Cedric And The Lost Sceptre

    Hral nekdo Cedrika? Je k tomu nekde navod? Hrozne mi to pripomina serii Shadow of the Beast.
    I love Amiga

    #2
    Já ho hrál jednu dobu dlouho. Je to hezká hra, jen mi vadila nepřítomnost zvuků a pekelná obtížnost..krystalové jeskyně stojí za to Návod myslím není potřeba. Vezmi použij Víc je potřeba trpělivost...a bojovnost ducha..

    Komentovat


      #3
      Rozehrál jsem ho několikrát, ale ta hra mi prostě nesedla. Je to těžký, FURT se tam někam padá a nelíbilo se mi ovládání.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        Tam je tusim referencia na Lionheart...
        ???

        Komentovat


          #5
          Tak to bych řekl, že lví srdce je těžší, tam jsem neprošel ani druhej level a to jsem se opravdu dlouho snažil..Cedric, je nádherná hra a má to hodně společného jak Lionheard, tak s Bestiema. Lvíček neměl používání věcí, tedy prvek adventure chyběl. No mně vždy u Cedrika nastartovala ta úvodní obrazovka s plameny a muzikou ala Beast

          Komentovat


            #6
            Lionheart je nádherná hra. Měla by být povinností jako Ishar, Perihelion, Turrican, Assassin, Lemmings a další klasiky. Není nejjednodužší, ale dá se dojet

            Komentovat


              #7
              Cedric byla hra, u které jsem strávil mraky času, ale nikdy jsem nedohrál ani první level (!). Jak píše Předseda - to padání je nechutné a nejsem si jistý, jestli jsem splnil všechny úkoly (například polínka jsem dal do ohniště, ale nevím, jak to zapálit - a PROČ to zapálit). Dycky si hodinku blbnu v tomhle prvním levelu a baví. Jestli někdo poradí, budu rád.
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                #8
                A už si se dostal i za převoz, dokonce je snad někde křesadlo..

                Komentovat


                  #9
                  Ja som to myslel tak, ze v kednom leveli bola socha Valdyna z Ambermoonu/Lionheartu a pri najdeni to bolo nejak vtipne okomentovane.
                  ???

                  Komentovat


                    #10
                    Fakt....sakra, začnu to snad hrát znovu

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je PaladinW Přejít na původní příspěvek
                      A už si se dostal i za převoz, dokonce je snad někde křesadlo..
                      Jestli myslíš ten visutý jezdící mostík, co se posouváš vlastníma rukama, tak za ním jsem byl. Fakt jsem to proskákal snad všechno, ale dycky zdechnu na těch piraních, přesněji řečno pády do vody ztratím tolik životů, že pak na další část hry nemám. Trainer jsem nezkoušel.
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #12
                        JJ. Vím, je to těžký ale jde to vychytat. Nicméně asi pro větší zábavu by to chtělo trošku zmírnit obtížnost. Člověk pak je fakt po dlouhém hraní frustrovanej a to není ono. Příjemná vyváženost s občasnými zákysy je lepší...

                        Komentovat


                          #13
                          No hlavně je ten level šeredně dlouhej. Hesla jsou ok, ale nikdy jsem žádné neviděl. Kdyby se to maličko rozsekalo (řekněme na třetiny), dalo neomezeně životů s passwordy, tak bych to hrál déle.
                          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                          Komentovat


                            #14
                            No ty kokšo ty posraný piraně! Podobný místo je v Soccer Kidovi, to čoek zkouší třičtvrtě hodiny, pak se vztekne, rozjouše joystick, rozkope monitor, zechčije amigu a stane se jeptiškou.
                            Naposledy upravil Predseda; 19.05.2010, 14:04:49.
                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat


                              #15
                              Soccer Kida jsem dohrál s trainerem . Ale na svou obranu - bylo mi asi deset a brácha mi to nabootoval už s ním, takže jsem neměl ponětí, co se stalo. Podobně jsem "dojel" i Chaos Engine 1 a Fire and Ice .
                              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X