Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nové turbíny

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Nové turbíny

    Zdarec lidi, všimli jste si, že se na Vesalii objevily nové turbíny pro Amigy: E-Matrix 1230/50 pro dvanáctikila a G-Force 4060DT pro čtyřlitr, vše uvádějí skladem, že by nějaká obnovená výroba...
    Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

    #2
    všiml jsi si článku na portále?
    pařba a flink chtěj celýho člověka...

    Komentovat


      #3
      uz chyba len turbina na 600-ovku

      Komentovat


        #4
        ovšem o tej se tu někdo zmiňoval
        pařba a flink chtěj celýho člověka...

        Komentovat


          #5
          Autorem citovaného textu je Lasice Přejít na původní příspěvek
          ovšem o tej se tu někdo zmiňoval
          zas som s niekde pustil hubu na spacir?

          Komentovat


            #6
            Ty turbiny novy mi prijdou podezrely,ale nevim no...Nicmene na 680x0 turbiny jim kaslu - krome ty na A600,tu desne chci,u A1200 nam 030/28 s konfliktem s pcmcia coz me osobne nevadi a v A3000 a A4000 mam 040...Pokud by nestacil vykon,mame tu WinUAE...Kdyby byly novy PPC turbiny uvazoval bych kvuli OS4 jenze ten zase funguje jakz takz na Macu Mini,kterej mam taky,ale PPC pro A4000 novy by me lakalo hodne,kdyby na nem bylo G4.
            A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je Lasice Přejít na původní příspěvek
              všiml jsi si článku na portále?
              neviděl, články na portále navštěvuji tak 6 do roka
              Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

              Komentovat


                #8

                Komentovat


                  #9
                  Kdo, co, jak? Nic jsem neviděl
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    No tak já ti to zopakuju ještě jednou a viditelněji - MARIEN je ta ČERNÁ ofce, co (narozdíl od většiny nás ostatních, že...) NEČTE pravidelně před spaním tvůj skvělý a blaženými zprávami nás zaplavující PORTÁL...





                    Proto nechť se smaží v pekle...







                    .....................)

                    Komentovat


                      #11
                      To jste mi neměli dělat, tohle ne. Za co? Má to vůbec cenu, já na to seru
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #12
                        No a nyní nastane ona obvyklá hysterická scénka s trháním stranické knížky...



                        Už se moc těšim...



                        Du si udělat popcorn...

                        Komentovat


                          #13
                          Ale prd. Mezi náma - ja to taky nečtu
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                            Ale prd. Mezi náma - ja to taky nečtu
                            No ovšem ted jsi mě dostal, a to jsem si to zrovna chtěl prečíst...
                            Jsi mě připomněl jednoho ředitele masokonzervárny, který se v nestřeženém okamžiku profláknul, že konzervy z jejich fabriky zásadně nejí...
                            Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                            Komentovat


                              #15
                              Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                              Ale prd. Mezi náma - ja to taky nečtu
                              zvrneme vladce zvrhneme vladce )))

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X