Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ako sa vola hra ?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Ako sa vola hra ?

    Ahoj,

    mam taku otazku, existoval niekedy cesky casopis nazyvany Amiga Magazin ? (neviem ci sa mi to mari alebo si ho pletiem s Amiga review, ale v Amiga review som recenziu na tu hru nevedel najst)

    Konkretne ma zaujima hra a jej meno a hlavne recenzia tej hry

    co si pamatam z recenzie:

    najkor sa jednalo o nejaku adventuru / alebo akcnu adventuru
    cele sa to tusim odohravalo v nejakom veziaku, kde bol hlavna postava nejaky pracovnik,
    mohol sa dostavat po rebricku vyssie a vyssie, a zistovat nejake informacie o tej firme co v nej pracoval (neviem presne ale najskor slo o nejaku konspiraciu), hlavna postava si zrejme mohla planovat den - kedy pracuje, odchod domov a pod (ale s tymto nie som si isty)

    #2
    Podle tvého popisu by tomu mohl odpovídat D-Generation

    https://www.lemonamiga.com/?mainurl=...hp%3Fid%3D1734
    Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

    Komentovat


      #3
      cesky Amiga Magazin existoval
      mam cisla 1/91, 2/91 a 3/91



      recenze her:
      1/91: Bio Challenge, Future Wars, Operation Stealth
      2/91: The Three Stooges, S.D.I., TV Sports Basketbal, Rocket Ranger, It Came from the Desert, Antheads, Wings
      3/91: Dungeon Master (vcetne map)

      Treba mezi nimi najdes svoji hledanou hru.

      Komentovat


        #4
        2 Jack
        Hoj dakujem, ano presne to logo Amiga magazinu si pamatam, recenzia zial nie je, vsetky tie hry poznam, neva mozno sa este niekto s nejakymi cislami najde. Mimochodom nemas scany tych AM ? mozno by bolo dobre zvecnit ich do PDFka,

        2 Marian
        Dik za ten D-Generation, ale myslim si ze to skor nie je ta hra ako ano, nie som si isty ci nebola skor stylu ako je ZOMBI, alebo pod, ale urcite si D-Generation vyskusam, myslim ze v hre bolo nejake striedanie pracovnej doby a popracovnej, resp dna a noci, je nieco podobne v D-Generation?

        Komentovat


          #5
          Ja mam doma vsechny Amiga magaziny a 4/91, 1/92 a 2/92 nejsou recenze zadnych her. Nespletl jsi si to s casopisem Amiga Review nebo Amiga News?
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            Amiga Review som komplet precital co su ulozene cisla na webe, Amiga News este nie, je niekde databaza Amiga News casopisov ?

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je cistehovado Přejít na původní příspěvek
              Mimochodom nemas scany tych AM ? mozno by bolo dobre zvecnit ich do PDFka
              oskenovane je bohuzel nemam

              Komentovat


                #8
                to je chyba... prober by to mohl naskenovast k ar

                Komentovat


                  #9
                  Tak jsem naskenoval cisla 1/91, 2/91 a 3/91 v 600dpi do TIFF.
                  Zatim jsem nemel cas skeny procistit a dal zpracovat.
                  Pokud by se nekomu do zpracovani chtelo, muzu uploadnout (je toho asi 10 GiB).

                  Komentovat


                    #10
                    D-generation jsem hrál takřka ve svých Amiga začátcích, tuším že se jednalo o kospiraci v obrovským mrakodrapu, kterou jsem měl rozkrýt, smrt na každým rohu a chtělo celkem dost přemýšlet...
                    Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je Jack Přejít na původní příspěvek
                      Tak jsem naskenoval cisla 1/91, 2/91 a 3/91 v 600dpi do TIFF.
                      Zatim jsem nemel cas skeny procistit a dal zpracovat.
                      Pokud by se nekomu do zpracovani chtelo, muzu uploadnout (je toho asi 10 GiB).
                      600dpi je zbytečně moc, stačilo by bohatě 300dpi. Převod do PDF bych si vzal na starost já, když tak. Máš to ke mě jak dostat?
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #12
                        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                        600dpi je zbytečně moc, stačilo by bohatě 300dpi. Převod do PDF bych si vzal na starost já, když tak. Máš to ke mě jak dostat?
                        Jsem rad, ze ses toho ujal prave ty, s prevodem do PDF mas dost zkusenosti.
                        Mas pravdu, 300dpi staci, ale treba na OCR se 600dpi hodi. Vsechno skenuju na 600dpi - co kdyby se to nekdy hodilo.
                        Jen mi napis, kam mam skeny uploadnout a zacnu.

                        Komentovat


                          #13
                          Autorem citovaného textu je Jack Přejít na původní příspěvek
                          Jen mi napis, kam mam skeny uploadnout a zacnu.
                          Poslána SZ.
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #14
                            Uz drtim to D-generation, ale neviem, zda sa mi ze by to mohla byt skor hra FLOOR 13

                            Komentovat

                            Zpracovávám...
                            X