Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Cistehovado

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Cistehovado

    Ahoj, volam sa Martin, mam 36 rokov

    Amigu mam stale od mojej 15tky to som si ju kupil za peniaze z brigad ktore som nahrabal, prakticky moj prvy vlastny comp (didaktik gamu mi kupili nasi), pravidelne sa k amige vraciam (viac menej na winuae) a dohravam / hram hry na ktore som niekedy nemal dostatocne jazykove znalosti, resp skill ci trpezlivost

    Amigou som celkovo uchvateny, a planujem sa k nej vracat i v buducnosti (urcite si zaobstaram NatAmi ), v iPhone mam prevazne amiga hudby, a prakticky inu hudbu ani nepocuvam (co uz priatelka povazuje za prejav uchylnosti )

    to je asi tak vsetko, ak chcete vediet viac, pytajte sa

    #2
    Tak tě vítám mezi námi i přes ty problémy při registraci Máš celkem zajímavý nick
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      No vitaj sused
      ???

      Komentovat


        #4
        Taky vítám a s tou hudbou plně rozumím - moje přítelkyně zase hudbu z Amigy označuje jako "nasírací" - a nepřejte si vědět, co včera řikala, když přišla domů a já si pouštěl ten pěkný film jménem Micro Men...

        Komentovat


          #5
          vypni uz ty tvoje debilni pipaci zvuky kdo to ma poslouchat

          to vzdycky vypadne z mlady sem ji oblazoval poslednim Stuffem vcera,je tam seznam 50-ti nejlepsich techno hracek historie a Amiga je 5
          A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

          Komentovat


            #6
            Heh, to ja mam v aute na CD soundtrack k Amberstaru a kedze u nas plati, ze hudbu urcuje vodic, ku svokrovcom (350 km) som nesoferoval ani nepamatam
            ???

            Komentovat


              #7
              a pařbě zdar
              pařba a flink chtěj celýho člověka...

              Komentovat


                #8
                Vítej do klubu...

                Komentovat


                  #9
                  Vitaj
                  Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                  (
                  WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                  Komentovat


                    #10
                    vitej

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X