Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

ArtWay 2010 - oživte českou scénu

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Vono asi tahkle, jestli se to bude opravdu delat ta prednaska, tak kameru vezmu - tu lepsi viz. bytefest 2007, to video kazdej celkem chvalil, ze jo Tady ta samochvala nesmrdi !!! Otazka, zda to ma vejsku. Reknete si (jack, wayne). K tomu faktu, ze nic moc nedelame: panove, drobet jsme zestarli, chodime do prace, nevstavali jsme v pet rano, nekdo mame manzelky, nekdo dokonce i deti, nakazili jsme se widlema, nevidime to jako jakousi prioritu, mozna neco i zacneme, ale chybi ten tah na branku to dodelat anebo se to dodela, aby to nejak bylo. Hele, to tady mam more vystrihovanek z ABC, rozdelanej zivej obraz ze hry Shadow of the Beast 1 (diorama v metrovej krabici ) - vsechno mam vytistesteny, vystrihany a nejsem schopen udelat tu krabici, spodek posypat modelarskou travou, nasrat tam ty objekty, nahoru chci este dat LED svetylka a v nejlepsim pripade nakej cip s nasamplovanym zvukem ze hry. Hele, nedelam si pr..., fakt to tak chci udelat, akorat cas a dotahnout to. Mam invite AW 2010 pro tu Sharpku, tak to snad nejak udelam jako videozaznam s nakym efektem

    Komentovat


      #17
      Hele, muzeme zkusit neco podobnyho:

      This is a beta version yet. At the end I was so exhausted that I couldn't "play" the higher notes


      fatk odvazne a misty velmi presvedcive, skoro hw obalky SIDa Manik ma i dalsi hudby, hledejte

      "Songs I Hate" EP (2019): https://envelopegenerator.bandcamp.com/album/songs-i-hateFacebook: http://www.facebook.com/EnvGenThree guys, six keyboards, fifteen...


      a tohle je umeni, to vyzaduje ruce, tady drzka ani tracker/sekvencer nestaci

      Komentovat


        #18
        Autorem citovaného textu je ni.q music Přejít na původní příspěvek
        Vono asi tahkle, jestli se to bude opravdu delat ta prednaska, tak kameru vezmu - tu lepsi viz. bytefest 2007, to video kazdej celkem chvalil, ze jo Tady ta samochvala nesmrdi !!! Otazka, zda to ma vejsku. Reknete si (jack, wayne). K tomu faktu, ze nic moc nedelame: panove, drobet jsme zestarli, chodime do prace, nevstavali jsme v pet rano, nekdo mame manzelky, nekdo dokonce i deti, nakazili jsme se widlema, nevidime to jako jakousi prioritu, mozna neco i zacneme, ale chybi ten tah na branku to dodelat anebo se to dodela, aby to nejak bylo. Hele, to tady mam more vystrihovanek z ABC, rozdelanej zivej obraz ze hry Shadow of the Beast 1 (diorama v metrovej krabici ) - vsechno mam vytistesteny, vystrihany a nejsem schopen udelat tu krabici, spodek posypat modelarskou travou, nasrat tam ty objekty, nahoru chci este dat LED svetylka a v nejlepsim pripade nakej cip s nasamplovanym zvukem ze hry. Hele, nedelam si pr..., fakt to tak chci udelat, akorat cas a dotahnout to. Mam invite AW 2010 pro tu Sharpku, tak to snad nejak udelam jako videozaznam s nakym efektem
        Tu invite na Sharpu si nech pro Demo/Intro compo. Předpokládám, že ji sloučíme jako multiplatformní Demo/Intro compo. Osobně se na ni moc těším, také jsme s Lukym kdysy programovali na prog. kalkulačkách.

        Jasně, také chodím do práce, každý třetí den mám nějaký přesčas, každý druhý víkend musím také něco pošolíchat v práci (už kvůli prachům). Máme 3 mesíční mimi a přítelkyně navíc neumí moc vařit, takže vařím doma já. No ale denně si dvě, tři hodinky najdu sednout si ke kompu a buď něco tvořit, nebo odpočívat na netu či u filmu.

        Nutnost tvořit se v mém případě stupňuje hlavně když je měsíc před akcí. Svá předcevzetí se snažím plnit a když už nedělám na kompu, přemýšlím na tvorbou, pouštím si jiná dema pro inspiraci, čmárám si na papír apod...

        Největší zabiják času je televize, filmy a seriály. Televizi nemáme (přítelkyně má jen TV kartu ve vlastním notebooku), dobré filmy jsou vzácné a seriály vycházejí jednou týdně, takže času moc nevezmou.
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #19
          a este mi to neda, nemuzu si pomoct, tohle je maximum:

          Užívejte si videa a hudbu, kterou máte rádi, nahrávejte originální obsah a sdílejte vše s přáteli, rodinou i celým světem na YouTube.


          dost mozna jsem magor, mozna tim, ze mam baby, tezko drzim slzy, proste spicka!

          the theme mainly associated with falcor soaring through the clouds.. i want a luck dragon

          Komentovat


            #20
            Tak OK, nebudu to delat jako invite, dam to jako demo, ale muziku k tomu dam moji lonskou znelku - bez kecu o naky diskvalifikaci

            Komentovat


              #21
              Ano ta muzika je u mne taky problém. Můj hudební sluch = 0. Zrovna včera jsem dělal nesmělé pokusy v DigiBoosteru, no snad to půjde.
              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

              Komentovat


                #22
                Panove, ja mam asi desnej postup, ale funguje. Zapomente na samply od zacatku. Vemte neco, co umi VST pluginy tj. Renoise, je jich more volne siritelnych a zvuky paradni, nevis kolikrat, co vzit driv, pak je dobry na tom "neulitnout" Pak to rozparcelovat sa samply a sekvence (typicky basovy sekvence, bici sekvence), prevest v pripade Amigy na 8-bit, ale bacha skutecny 8-bit asi na 48dB, protoze z PC poleze 96 a na Amize to bude potichu a nedynamicke. Na tohle je dobrej SOX. A pak to cely seskladat v Octamedu nebo pri nejhorsim v Protrackeru - dost blba editace. Nebo teda v DB, kdo chce, ale zero to pak CPU, to uz se to muze nechat cely v ADPCM. A drtit muziku na klavesnici taky stoji za prdlacku, chce to klavesy, aspon 5 oktav, nakej takovej master keyboard sezenete i za 1500 i s uhozovou dynamikou.

                Komentovat


                  #23
                  Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
                  Ano ta muzika je u mne taky problém. Můj hudební sluch = 0. Zrovna včera jsem dělal nesmělé pokusy v DigiBoosteru, no snad to půjde.
                  Že by demčo one man show? To by byla bomba ;o)

                  Protracker i Digibooster jsem kdysi malinko ovládal a pár pokusů o techno jsem udělal, ale na intra potřebuju XM z Fasttrackeru a ten jsem ještě ani neviděl.
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    #24
                    Jinak mám pro vás novinu. Není to zatím na 100%, ale díky kámošovi bychom měli mít připravený intranettí rozhraní Partymeister, které je standardem na zahraničních párty jako Breakpoint, Main, Buenzli, ...

                    Partymeister je hlavně pro hlasování, upload, download příspěvků. Samo to generuje slajdy na projektor když se ukazují soutěžní příspěvky apod...

                    http://www.partymeister.org
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #25
                      O tom vim svoje, je to fakt nejlepsi, to OneManShow - nikdo Te do toho nekeca, a cokoliv zku...., tak sis to poku.... sam
                      Jestlipak vite, co udela na Zilogu Z80 instrukce LD A,256 ????

                      Komentovat


                        #26
                        hele pokud bych chtel prgramovat na amize, co bude nejlepsi? cecko? ted nemluvim o demech ale treba o normal pčrogramech

                        Komentovat


                          #27
                          Autorem citovaného textu je Stex Přejít na původní příspěvek
                          hele pokud bych chtel prgramovat na amize, co bude nejlepsi? cecko? ted nemluvim o demech ale treba o normal pčrogramech
                          Nejsem programátor, ale myslím, si že na jednoduché věci je tu Blitz Basic. Céčko je spíš pro seriózní programování.

                          S demy je to těžké, lidi jsou líní, céčko je často příliž pomalé a Asemblerovské rutiny už dnes skoro nikdo neudělá, neumí. My máme Karate script, je to user-friendly engine od Mankind skupiny, která tomu udělala dobrou dokumentaci, tutorialy.

                          Jinak pánové, zbývá týden do párty, kdo plánuje přijet, prosím registrujte se, ať zhruba víme, kolk vás přijede ;o)

                          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                          Komentovat


                            #28
                            ja chci byt taky seriozni programator kazdopasdne dikas kouknu nato

                            Komentovat


                              #29
                              Tak mi Stexi zkus skompilovat NTP Commander. To máš na učení takové ideální
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat


                                #30
                                Za 2 dny začínáme ;o)


                                ---> --->
                                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X