Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

ArtWay 2010 - oživte českou scénu

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Sem poslal modul a ASCII obrázek. Doma se podívám po zajímavé "compo filler" fotografii, ale asi z toho nic nebude :]

    Komentovat


      #32
      Já to pošlu asi ve čtvrtek hodně pozdě v noci. Ten čas tlačí
      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

      Komentovat


        #33
        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
        Tak mi Stexi zkus skompilovat NTP Commander. To máš na učení takové ideální
        tak s timhle nehnu

        Komentovat


          #34
          Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
          Já to pošlu asi ve čtvrtek hodně pozdě v noci. Ten čas tlačí
          Můžeš to poslat klidně až do sobotní noci, popřípadě po domluvě ještě trochu později.

          To je běžná praxe, že všichni dodělávají compo na posledních chvíli a nakonec se čeká, aby bylo příspěvků co nejvíce.

          Do Amiga kompo máme co jsem zatím slyšel zatím dva příspěvky, s tebou to budou tři a to už dlouho na české scéně nebylo, aby se na soutěž sešel dostatečný počet příspěvků pro otevření samostatné amiga demo kategorie.

          Držím palce a kdyby něco tady je můj vodafon 776-031-128.
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #35
            Autorem citovaného textu je Nooly Přejít na původní příspěvek
            Sem poslal modul a ASCII obrázek. Doma se podívám po zajímavé "compo filler" fotografii, ale asi z toho nic nebude :]
            super super!!! ;o)))

            A vy ostatní, zkuste také, pokud neplánujete osobně přijet, poslat třeba nějaký starší ale nepublikovaný obrázek, pěknou a zajímavou fotku, či snad hudební modul / empétrojku...
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #36
              Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
              super super!!! ;o)))

              A vy ostatní, zkuste také, pokud neplánujete osobně přijet, poslat třeba nějaký starší ale nepublikovaný obrázek, pěknou a zajímavou fotku, či snad hudební modul / empétrojku...

              Mno, tuhle jak sem pro Probera hledal v půdním archívu ty Amiga časáky, tak sem našel 2 starý cédéčka pálený někdy v roce 98 na mé první palírně v Amize o kterých sem si myslel, že zmizely v propadlišti dějin a stěhování. Byly sice ze dvou třetin nečitelný, ale na jednom z nich sem našel adresář Imagine a v něm mé prvotiny v tomhle programu. Mám ti to poslat? Nebude to tak trochu "out of time" ?

              Komentovat


                #37
                Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                Mno, tuhle jak sem pro Probera hledal v půdním archívu ty Amiga časáky, tak sem našel 2 starý cédéčka pálený někdy v roce 98 na mé první palírně v Amize o kterých sem si myslel, že zmizely v propadlišti dějin a stěhování. Byly sice ze dvou třetin nečitelný, ale na jednom z nich sem našel adresář Imagine a v něm mé prvotiny v tomhle programu. Mám ti to poslat? Nebude to tak trochu "out of time" ?
                No jasan ;o) Vyber ten nejlepší obrázek a pošli ho. Do readme napiš že je to dělaný na amize, od koho a na čem třeba ;o)
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #38
                  I need sleep

                  Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                  Můžeš to poslat klidně až do sobotní noci, popřípadě po domluvě ještě trochu později.
                  Uff to se mi ulevilo, už jsem našel asi třistadvacetjedna věcí který bych chtěl ještě vylepšit.
                  Naposledy upravil ghh; 01.07.2010, 22:08:15. Důvod: nekoukám na screen
                  Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                  Komentovat


                    #39
                    Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
                    Uff to se mi ulevilo, už jsem našel asi třistadvacetjedna věcí který bych chtěl ještě vylepšit.
                    To je poho... Dema většinou bejvaj dvě verze, první je "party release" a to se bere tak, že se jen ukáže na párty, zasoutěží, ale nezveřejní. Autor demo potom dodělá a vydá "final release". Ten se pak publikuje, třeba na Pouet.

                    Každopádně se všichni moc těšíme na tvoje demčo. Hlavně pečlivě ukládej... ne jako Wayne do Ramky kdy v nejlepšim přišel kous a reset... ;o)))
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #40
                      Tak hotovo. Nešlo mi to odeslat emailem !?!! Napsal jsem tedy kde to stáhnout.
                      Zdravím všechny a přeji příjemný zážitek.
                      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                      Komentovat


                        #41
                        Já to posílal emailem z Peginy - dorazilo to ?

                        Komentovat


                          #42
                          tak jak to tam bezi?

                          Komentovat


                            #43
                            ...a jak to doběhlo? Bylo music compo? Jestli ne, tak mi ten modul prosím nereleasujte, hodím ho v tom případě na jinou party.

                            Komentovat


                              #44
                              Výsledky ;o)

                              Posílám link na náš partymeister intranet (tady teď internet): http://party.artway.cz/results.php

                              Downloady uvedeme do provozu snad zítra. Jsme velmi rádi, že jste někteří z vás poslali příspěvky a učastnili soutěže i když nemohli přijet. Především děkujeme GHH, své demo poslal jak slíbil a s přehledem svou kategorii vyhrál! Také děkuji IDEfixovi a Noolymu, jejich příspěvky výrazně přispěly ke kvalitě soutěže.

                              Očividně naše demo pozvánka na Breakpointu oslovila i zahraničí a skupina Amnesty z Polska poslala PC demo s názvem RA, které skončilo na druhém místě.

                              Díky 6 demo příspěvkům (3 Amiga a 3 PC), jsme mohli otevřít dvě samostatné soutěže pro obě platformy - tak se nám to líbí, tak to má být ;o)

                              Jediná chyba na kráse byla účast. 18 lidí je opravdu málo a navíc polovina lidí musela odejít v neděli podvečer a tak Amiga a PC demo kompo zmeškali a nemohli hlasovat.

                              Chystám se napsat nějaký ten report z akce, takže sečkejte pár dní, zprovozníme downloady a počtete si...
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat


                                #45
                                GHH, prosím tě, budeš ještě na demu něco dodělávat, nebo jej můžeme zveřejnit na pouetu?

                                Ještě bych tě poprosil o screenshot (takový, který by prezentoval celé demo).

                                Já si nechávám tak týden na dodělání svého intra a až pak to zveřejním (za jednu nedodělanou scénu by mě ukamenovali ;o)
                                Naposledy upravil jack-3d; 07.07.2010, 18:24:12.
                                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X