Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

ArtWay 2010 - oživte českou scénu

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    Narium

    Dodělal jsem jenom anglický readme a opravil chybu v ikoně. Dál se v tom už radši hrabat nebudu

    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

    Komentovat


      #47
      Tak jsem to hodil na Pouet. Neděs se, pokud ti to tam náhodou ohodnotí negativně. To víš, vysloužilí demomakeři rádi kritizují, ale sami už nic nedělají (třeba moje první demo Stereotype skončilo hódně v mínusu...).

      Každopádně, všechny na párty jsi mile přkvapil, ba šokoval bezva kvalitou zpracování, kompaktností a originálním konceptem celého dema. Já se jen teším, že nám uděláš v budoucnu radost dalším demem (budeš-li chtít pomoci s 3D grafikou, jsem k dispozici).

      V příštích dnech chci demčo grabnout a dát na youtube, aby si to mohli pustit i PCmani.
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        #48
        Teď koukám na Pouet. Dávaj mi tam slušnou sodovku S některou kritikou ale souhlasím.
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat


          #49
          Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
          Teď koukám na Pouet. Dávaj mi tam slušnou sodovku S některou kritikou ale souhlasím.
          Pouet je jedinej server, kvůli kterému se tvé demo dostane do povědomí scenerů. Bohužel prvotiny a slabší dema oni rádi cupují tak, že scener ztratí chuť dělat dema dál... Ovšem neznám skupinu, jejiž prvotina by byla buhví jak revoluční a překrásná (kéž by si každý z tech "psů" zavzpomínali na úroveň jejich prvního dema a trochu se při komentování krotili).

          Jeden klučina, co začínal na stejném demotoolu co já, udělal spoustu tutoriálů, otevřel si na to web stránky a udělal první demu na pouet. Ti ho tak spluli, že to zabalil a skončil. Jeho tutoriály jsou skvělé, mohl to být velký demomaker a tímto mě sceneři opravdu nasrali.

          Po mém prvním demu, kde jsem si dovolil udělat demo ve demotoolu a parodovat trapné PC stereotypy v demech se mi dostalo silně negativní odezvy a demo skončilo potopeno v mínusech: http://pouet.net/prod.php?which=53701

          Leckdo může říct, že jsem si naběhl. Ale ne, naopak, já si za svým stojím, jsem zastáncem originálních nápadů v demech a taková dema dělám. Nedám nikomu šanci, aby mi o hlavu omlátil mé vlastní výroky z prvního dema a i to mě dělá lepším v dalších demech. Ve svém posledním demu, jdem již neměl ani jeden mínus.

          GHH: Tvé demo je jako prvotina opravdu dobré. Je netypické, originální a to se mi líbí. Wayne i Killjoy udělali na akci dema, kde hlavní roli hrály rotující krychličky, stereotyp, který ty jsi naprosto preválcoval svým atipickým konceptem a zaslouženě naší akci vyhrál.
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #50
            V pohodě - nezahořkl jsem Netypičnost byl právě můj záměr, skákajících boingbalů a scrolujících nápisů Amiga je plno. Jen trochu mi vadí "božský" statut zasloužilých scenerů. Jakoby se Amiga vyráběla jen pro hrstku zasvěcených a ostatní jsou prostě lamy Už mám v hlavě další nápad a práci na prvním demu jsem si opravdu užil.
            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

            Komentovat


              #51
              Downloady se nám zatím nepodařilo zprovoznit a to také předevší proto, že náš kolega eKe, který se o partymeister stará je na dovolené.

              Takže ještě pro pořádek. Výsledky ASCII formátu naleznete zde: http://artway.untergrund.net/cz/party/2010/afp.php

              Výsledky a jejich náhledy, kde snad v budoucnu půjsou i downloady jsou tady: http://party.artway.cz/results.php

              Prozatimní downloady podle kategorií jsou zatím tady: http://party.artway.cz/downloads.php
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #52
                Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
                V pohodě - nezahořkl jsem Netypičnost byl právě můj záměr, skákajících boingbalů a scrolujících nápisů Amiga je plno. Jen trochu mi vadí "božský" statut zasloužilých scenerů. Jakoby se Amiga vyráběla jen pro hrstku zasvěcených a ostatní jsou prostě lamy Už mám v hlavě další nápad a práci na prvním demu jsem si opravdu užil.
                Tak to je dobře. Pokud bys chtěl pomoci s grafikou, muzikou, klidně se na nás obrať. A myslím si, že se najde i spousta zde přítomných, kteří by ti rádi píchli ;o)



                BTW Probere, na CADA to bude chtít update ;o) My tady chrlíme jedno demo za druhým, že kapku netíháš doplňovat tabulky ;o))))
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #53
                  No Jacku, na rovinu. Celý ten C.A.D.A. projekt mám sto chutí zakonzervovat a poslat na dlouhou dobu k šípku. Podařilo se mi najít více než 70 lidí z bývalé scény, většina z nich mi u víc než rok není chopna dodat věci co slíbila. Nedávno jsem odeslal více než 50 scenům dotazník - vrátili se tři - Holyna, Plastic, Jofa.

                  Další věci jsou zdroje odkud bych mohl vytáhnout ještě nějaké informace - soukromé archivy. Od Holyny tahám archiv více než rok, stejně tak od Wayna, stejně tak od KillJoye (věci k ArtWayi). Stejně tak ty, nabídneš pomoc, pošlu mejl a nic. Vem si to třeba u Amigans a ArtWaye. Aktivní lidi s kterýma jsem v kontaktu a mám o nich v podstatě nejméně informací. Ono to byl dobrý nápad na začátku, ale tohle je práce do důchodu
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #54
                    to pude, ne ze ne trochu ty lidi nakopni,voni se chyti

                    Komentovat


                      #55
                      Nebo vymřou... ani my nejsme už nejmladší.
                      Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

                      Komentovat


                        #56
                        Autorem citovaného textu je Krtek Přejít na původní příspěvek
                        Nebo vymřou... ani my nejsme už nejmladší.
                        Je mi 27 a to bylo tenkrát i Jerrymu, když jsme za ním jako 15 letí parchanti s Lukym poprvé přišli obhlédnout tehdy nabušenou A1200 s 040/40 a 15" multisync monitorem. Od té doby jsme dalších 5 let dělali grafiku a animace neustále.

                        Není to o věku, je to o využití volného času. Někdo ho prosedí u televize, seriálů, někdo pleje na zahrádce rajčata a někdo vymýšlí scene tvorbu.
                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          #57
                          Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                          Není to o věku, je to o využití volného času. Někdo ho prosedí u televize, seriálů, někdo pleje na zahrádce rajčata a někdo vymýšlí scene tvorbu.
                          Ono to chce znát taky nějaké ty hranice a umět to rozdělit i mezi rodinu. Ale jak říkám, mohli bychom společně vymyslet něco a začít lidi trochu motivovat, učit... Něco jako tutorialy pro naprosté laiky atd...
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #58
                            Své intro co chci vydat na Buenzli dám jako opensource a jako tutorial. Jedná se sice o PC demotool, ale ti co mají rádi grafiku to zkousnou. Také dám ke stažení tutoriály ze kterých se já učím a které jsou od jiných demomakerů. Bude to na mých stránkách. Jen tomu chci udělat nějakou formu a dobře to popsat (váhám, jestli česky, nebo anglicky).

                            Co se Karate demoscriptu týče GHH to dělá velmi dobře a tak Amigácká dema budou moci vznikat hlavně díky pomoci jeho super tutoriálu a popiskům na webu. Sám se to chci naučit, protože naučil se to Wayne, Killjoy a Nooly, proč bych se to nenaučil taky.

                            A pak to chce jen originální nápad a realizace je hračkou ;o) Jsou nápady, které na Amize prostě nezrealizujete a jsou nápady, kdy stačí šikovná 2D grafika s lowpoly 3D a vznikne supr demčo i na Amize.

                            Co se času týče, máme 5 měsíční Elenku, řešíme menší rekonstrukci bytu, pracuju a přesčasy mi nejsou cizí (průměrně tak 25 hodin mesíčně) a stejně těch 5 dem ročně stihnu.
                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat


                              #59
                              Já si osobně myslím, že grafik učící se karate (či jiný demo systém) je skvělá varianta. Nejlepší dema dělají přímo grafici a designeři, typická "programátorská" dema bývají často suchá a bez duše (není to pravidlem, ovšem). Jsem přesvědčený, že když chceš dělat Amiga demča, že toto je ta nejlepší cesta. A karate fakt neni složitý a s tutorialy of ghh to bude snad až brnkačka :]

                              No... Tim líp, už se začínám těšit na ten Amiga demo projekt .)

                              Komentovat


                                #60
                                je nejaka oficialn funkce jako maskot nebo tak? ze bych byl takyrad scener

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X