Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

ArtWay 2010 - oživte českou scénu

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    Místo maskota si zamlouvám já. Takže bacha
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #62
      Jaké funkce potřebujeme? Všechny, nemáme ASM/C/C++ kódera, bohužel scriptíme či používáme demotooly.

      Estetického designéra bychom moc potřebovali, moje grafika je sice detailní, ale je taková surová, chybí jí takový postprocesing, vyšperkovat screen aby se líbil ještě víc.

      Fotograf/2D grafik, který by fotil backgroundy pro jednotlivé scény v demu a počítačově by je upravil, aby z toho už fotka nebyla - prostě takový "backgroundovač".

      Muzikantů není nikdy dost, občas Nooly a Factor nemají čas, nestíhají kvůli jiným projektům. navíc každý má svůj styl Factor je oldschooler, Noolyho muzika je pohodová, melodická, ... Technař, trancer, hardcorář by se nám šiknul.

      Pixelař, pro Amiga dema by se nám pixelař velmi hodil, Wayne sice pixeluje, ale čím více pixel grafiky v dnešní photoshop době, tím lépe.
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        #63
        na hudbu sem hluchej, na grafiku slepej na programovani levej. jeste neco? ))))))))

        Komentovat


          #64
          To většina dnešních umělců taky a jak jim to panečku sype...

          Tohle jako výmluva neprojde...

          Komentovat


            #65
            Nějak tak. Já taky neumím číst ani psát a celé roky to ještě nikdo nepoznal
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #66
              Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
              Jaké funkce potřebujeme? Všechny, nemáme ASM/C/C++ kódera, bohužel scriptíme či používáme demotooly.
              Snad by tady mohl pomoct Trixie, alespon je to jediný člověk o kterém vím, že se programováním ještě trochu baví i ted. Ale jestli by šel znovu do tvorby dem, to netuším a pochybuju.

              Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
              Estetického designéra bychom moc potřebovali, moje grafika je sice detailní, ale je taková surová, chybí jí takový postprocesing, vyšperkovat screen aby se líbil ještě víc.

              Fotograf/2D grafik, který by fotil backgroundy pro jednotlivé scény v demu a počítačově by je upravil, aby z toho už fotka nebyla - prostě takový "backgroundovač".
              Udám MisticJOEho, ten by jako grafik mohl něco spáchat.
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X