Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Klasické PC PS/2 myšky a CDTV

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Klasické PC PS/2 myšky a CDTV

    Kluci, nevíte prosím, zda fungují klasické PC PS/2 myšky v Amize CDTV?
    A-500 (+), 2 MB Chip-ram, 1.3 ROM, ECS Chipset - můj miláček ...

    #2
    Myslim, ze ne. Pouze pres redukci. Pro CDTV je klasicka Amiga mys jen s jinym konektorem. Tady ji muzes koupit.
    AmigaKit Amiga Shop - we ship worldwide. Manufacturer and distributor of Commodore Amiga adapters, A500 RAM expansions, A1200 turbo cards and A600 memory upgrades. A1200 Dust covers and mouse mats. Joysticks and games.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      Díky moc za info - už jsem si ji tam objednal - sice cena šílená, ale zase je nová a myšky se nekupují jako chléb (většinou ) - takže to je akceptovatelné Stála mně cca 760,- Kč včetně dopravy .
      A-500 (+), 2 MB Chip-ram, 1.3 ROM, ECS Chipset - můj miláček ...

      Komentovat


        #4
        nj, kdybys tu přišel dřív, mohl jsi mít za tu cenu redukci od Boboo a na tu pak můžeš přifařit každýho potkana
        Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

        Komentovat


          #5
          NJ - co se dá dělat... Ale teoreticky by ta redukce šla udělat celkem v poho - co jsem se tak laicky díval, tak PC PS/2 má sice šest kolíků, ale zapojené jsou normálně jen 4, což přesně odpovídá počtu kolíků u Amči - takže, když se ty drátky jen správně popřehazují, tak pak by to mnělo fungovat - ale toto je jen laický názor
          A-500 (+), 2 MB Chip-ram, 1.3 ROM, ECS Chipset - můj miláček ...

          Komentovat


            #6
            Jako ostravákovi bych ti doporušil ostraváka EXU, ten ti myší redukci spíchne, je to v ČR asi nejlepší Amiga hardwarový odborník ;o)

            rezek.jiri[zavináč]homecity.cz
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #7
              Díky moc za info - zkusím ho zkontaktovat ...
              A-500 (+), 2 MB Chip-ram, 1.3 ROM, ECS Chipset - můj miláček ...

              Komentovat


                #8
                dobře že objednal origo cdtv myš, má jiné zapojení než klasická amiga myš, tudíž by mu myš či redukci museli udělat na míru..
                A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                Komentovat


                  #9
                  Autorem citovaného textu je Diabol Přejít na původní příspěvek
                  Díky moc za info - zkusím ho zkontaktovat ...
                  hlavne mu nezapomen hezky podekovat von je na to trosicku citlivka

                  Komentovat


                    #10
                    ???

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X