Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Diabol

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Neee - nemám tam ten patch - mechanika mi normálně ťuká... A zkoušel jsem různé workbenche, ale ve všech to dělalo to samé - nee - ta chyba není software, ale hardware... Alespoň to tak cítím. Dlouho - cca 2 roky to bylo v nečinnosti u bývalého majitele, takže je možné, že se tam vytvořily studeňáky a tím pádem to jede-nejede... No každopádně je to čudné...
    A-500 (+), 2 MB Chip-ram, 1.3 ROM, ECS Chipset - můj miláček ...

    Komentovat


      #32
      Ještě mne napadla jedna myšlenka - co když to není žádná chyba CDTV - co když jsou tyto hry s tímto systémem nekompatibilní anebo potřebují ke svému chodu např. myš či joystick - resp. to vyžadují a proto se nespustí... Co říkáte této idee?
      A-500 (+), 2 MB Chip-ram, 1.3 ROM, ECS Chipset - můj miláček ...

      Komentovat


        #33
        Tahle teorie neni spravna,ty hry nemaj jak detekovat joy/mys.
        A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

        Komentovat


          #34
          Aha - no, vidíš to - a přitom se to přesně tak chová... Totiž CDTV je a není A500+ - jsou tam změny - právě v ovládání atd. - je tam kvůli tomu další rom-ka - a to může být onen kámen úrazu, neboť třebas nedokáže spolupracovat s každou hrou... Pochopil jsem už, že nevadí, jestli je hra vektorová (3D, pseudo 3D), nebo bitmapová, ale na tom, jeslti je nebo není kompatibilní s ovládáním CDTV. K této domněnce mně vede ten fakt, že např. F-18 Interceptor - vektorová hra - se pustí a můžu i letět, ale neustále se samo cyklicky přepíná na ovladači CDTV režim joy a myš - což může být důsledek nekompatibility - vždyť vlastně určeníi CDTV je konzole + možnost rozšířit ji a používat jako plnohodnotný počítač, ale asi to bylo více méně do počtu... Nevím, ale takto se mi to jeví. A pokud připustím tu možnost, že by se jopravdu jednalo onekompatibilitu, tak pak vše celkem zapadá a mnohé to vysvětluje... Ale jinak se mi nesmírně CDTV líbí a samozřejmě si ho nechám - je to taková raritní Amiga a velmi krásná ...
          A-500 (+), 2 MB Chip-ram, 1.3 ROM, ECS Chipset - můj miláček ...

          Komentovat


            #35
            To neni nekompatibilitou ovladani.To je na 100% necim jinym.Jde ti hrat treba Turrican II?Superfrog?TO jsou veci ktery jsem namatkou zkousel na svoji cdtv a jely OK.Kdyz ta hra je pro A500 a jede na A500+,musi jet i na CDTV.Zas takovej hybrid to neni.Proste to je A500+ s 1.3 Romkou.A ta BootROM na to taky vliv mit nebude,ji klidne vyndej a uvidis klasickou ruku s disketou. ja mam v CDTV bootrom 2.3 myslim a kick 3.1 - vsecko slape jak ma,s vyraznou nekompatibilitou jsem se nesetkal,jedina fakt fest nekompatibilni Amiga je spis A500+
            A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

            Komentovat


              #36
              Aha - ale i sám píšeš - že jediná fak fest nekompatibilní Amiga je A500+ - , ze které vychází CDTV ... JJ - asi to bude něčím i jiným ... Prosím Tě - až se Ti jednou bude chtít - vyzkoušej na CDTV Gunship 2000 - nesmírně mne zajímá, jestli Ti to pojede. Díky moc ... Ale i tak jsem uvažoval - i kdyby CDTV jela perfektně - že si pořídím k ní ještě kámošku - A500 bez + s 1MB ram a TVmodulátorem - páč toto byla má první Amiga a má k ní citový vztah ... A také mám doma dvě myšky a někde splaším nějaký starší joy a vlítnu na Gunshipa ... Takže se koukám - opět - po inzerátech na A500 ...
              A-500 (+), 2 MB Chip-ram, 1.3 ROM, ECS Chipset - můj miláček ...

              Komentovat


                #37
                Ja zase na A500+ nedam dopustit. Neznam hru, ktera by mi na ni nejela. Byla to ma prvni Amiga a majitele klasiceke A500 mi ji zavidely. Taky chteli vice nez 0,5MB Chip RAM.Ja jsem A500+ rozsiril na 2MB Chip RAM a kdyz mela hra problem, stacilo SW nahrat kickstart 1.3. Vetsina her stejne nejela jen kvuli warez intrum a crackum. Kdyz byla hra systemove delana, stacilo to zrusit a hra nemela problem.
                Asi to chce poprosit nekoho s klasickou CDTV, aby ty hry odzkousel. Jinak k CDTV lze pripojit i klasicky joystick pres redukci.
                I love Amiga

                Komentovat


                  #38
                  Hmmm - teeeeda - tak je pak věc... Dík y moc za info... No - ale každopádně si rozšířit "sbírku" Amig mohu Když mám zatím jen jednu ... No každopádně to vyzkouším - hru bez cracku... A uvidím, jaké budou nabídky na A500 ...
                  A-500 (+), 2 MB Chip-ram, 1.3 ROM, ECS Chipset - můj miláček ...

                  Komentovat


                    #39
                    Byt tebou, jdu do A1200.
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      #40
                      Člověče - já vím - A1200 je v mnohém tisíckrát lepší, ALE není to A500 ... Totiž k dvanáctistovce nemám vytvořený žádný vztah - i když jsem s nimi dělal, tak přesto na mně působí chladně - ani nevím proč... Ale A500 - no prostě láska jako trám ... Když mi přišla CDTV, tak jsem si říkal - Supeeer - mám CDTV Amigu - bomba, ale pak jsem si říkal, že mi tu něco chybí... Správně! Je to A500, co mi tu chybí ...
                      A-500 (+), 2 MB Chip-ram, 1.3 ROM, ECS Chipset - můj miláček ...

                      Komentovat


                        #41
                        Tak jako tak, A1200 si může dokoupit kdykoli později. A500 taky není k zahození, i když nenabízí takový komfort jako A1200.
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          #42
                          Diabol: Kup si A500 a A1200 dohromady.Na hry je to to nejlepsi co muzes udelat,pojede ti naprosto vsecko co kdy vyslo na povodni Amigy. a po pul roce zjistis ze A500 je zapadana prachem a hrajes jen na A1200
                          A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

                          Komentovat


                            #43
                            Tak pánové - síla vašich argumentů mne přesvědčila, že opravdu se nevyplatí "troškařit" - možná, že právě pro mne nastal čas A1200 ... A tak jsem poslal mail do polskéhp eFUNZINe.com shopu, neboť tam mají A1200 v základu za nějakých cca 1.600,- Kč + doprava... Bohužel můj strop finanční je teď momentálně omezen na cca 2.000,- Kč + poštovné... Takže to bude základ A1200, který mi ale bude stačit a pak časem došetřím na další periferie k tomu ... Samozřejmě - jestli by nědko chtěl tady na fóru prodat holou A1200 v perfektně-funkčním stavu - jsem otevřen nabídkám ...
                            A-500 (+), 2 MB Chip-ram, 1.3 ROM, ECS Chipset - můj miláček ...

                            Komentovat


                              #44
                              Přátelé, musím vám všem oznámit, že se, doufám brzy, stanu hrdým majitelem - aaaa virbllll - Amigy 1200 ... Ano, je to tak, objednal jsem si ji i s joystickem a 50 disketami z polského eFUNZINe.com ... Je tam moc fajn člověk, se kterým se dá perfektně domluvit... Moc se na ni těším ...
                              A-500 (+), 2 MB Chip-ram, 1.3 ROM, ECS Chipset - můj miláček ...

                              Komentovat


                                #45
                                Tak to gratuluju,jak tam probiha placeni a dodani do CR?
                                A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X