Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Diabol

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    To Solaris104: No, ono se to už někdo snažil rozšířit předemnou a zřejmně neúspěšně, neboť tam nějaké šváby napájené nechal a na dalších místech je vidět, že tam také byli, ale trčí tam už jen pár nožiček atp., ale je možné, že se to dá ještě použít - resp zachránit ... Ale děkuji moc za info ...
    A-500 (+), 2 MB Chip-ram, 1.3 ROM, ECS Chipset - můj miláček ...

    Komentovat


      Neni problem si tam dat patice a pak muzes laborovat.
      I love Amiga

      Komentovat


        To Solaris104: Aha - to je fakt - to by bylo dobré ... Jinak jsem si už tuto pětistovečku poupravil - nahradil jsem její dosluhující FDD jinou floppynou, která je z externí mechaniky a je předělaná z PC - a jede to super ... Ani jedna samovolná reinicializace diskety či niečo také ... Takže teď je Amiga 500 už úplně OK ... S tou néúplně dobrou floppy si pohraju - zkusím přijít na to, proč se chová tak , jak se chová... Logika mi říká, že je tam problém v hlavičkách resp., že mají vůle ve svém uložení a tím pak při i nepatrných vibracích, či i jen tak, že si zrovna dobře nesedly na disketu, se znovu snaží samy o čtení a pak to vyhazuje chyby a upozornění, že disketa není v mechanice - přitom tam samosebou je ... Tak uvidím co vykutím ... Ale mám z pětistovky velkou radost - je to super ...
        A-500 (+), 2 MB Chip-ram, 1.3 ROM, ECS Chipset - můj miláček ...

        Komentovat


          Od čtvrtku mám Amigu 500 upravenou na 2 MB Chip-ram a jede nádherně ... Svěřil jsem ji do ruky EXOvi a ten odvedl velmi dobrou práci...

          Zde jsou fotky:


          To GHH: opravdu nyní již mohu mít najednou spuštěnou hru Gunship 2000 na obou strojích
          A-500 (+), 2 MB Chip-ram, 1.3 ROM, ECS Chipset - můj miláček ...

          Komentovat


            Patice a dvě paměti na sobě? Nemáš problém s klávesnicí? Netlačí na ty paměti????
            www.oldcomp.cz
            party.oldcomp.cz

            Komentovat


              To Starej_Mraf: Na ty čipy klávesnice tlačí jen velmi zlehka... Pro lepší pocit jsem na tu hranu čipů položil úzký a tenký proužek molitanu - ale to skutečně jen pro pocit - jinak je to v pohodě ...
              A-500 (+), 2 MB Chip-ram, 1.3 ROM, ECS Chipset - můj miláček ...

              Komentovat


                O: Diabol

                Když to teď tady čtu tak komu si tu A4000 prodal? Protože myslím že skončila u mě. A4000 z Ostravské ČT, zezadu napsáno a přesně tyto karty tam byly. Teď jsou v šuplíku
                Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

                Komentovat


                  O: Diabol

                  @TheMrKocour - postni fotku te tvoji A4k zezadu.

                  Btw: nedavno jsem absolvoval exkurzi v Ostravske CT a jednoho sluzebne starsiho pracovnika se ptal na Amigu, rozzarily se mu oci, ano ano - to si pamatuji jak jsme je tady meli!

                  Komentovat


                    O: Diabol

                    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: IMG_5521.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 144,3 KB
ID: 110557
                    Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X