Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Uvažujete o nákupu X1000?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Veškeré úvahy o X1000 nebo dřívější úvahy o SAM od Acube vzaly za své a vyřešil jsem je nákupem Pegasose II/G4 včetně MOSe 2.5 v akci za 111.11 ecek. Mam dojem, ze mam na pár let vyřešeno. Ale neřikam, že nikdy ......

    Komentovat


      #32
      Tak Pegasos II. je v součastnosti úplně to nejlepší řešení ze všech. MorphOS i AmigaOS4, dostatečný výkon atd... A přitom je to 7 let stará deska.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #33
        X1000

        Mna najviac stve to, ze uz asi nikdy sa nebudem citit pri novej "kvazi" AMIGe tak dobre ako ked som dostal prvu A500, ten pocit uz nezazijem ani pri X1000 ani pri NATAMI. Porovnavat s PC sa to musi - pretoze AMIGA vzdy superila s PC v zaciatkoch! A kupovat X1000 ako emulator starej AMIGY nema zmysel a pre novu platformu OS 4 to tiez nema zmysel. NATAMI je aspon ako tak - spojene s duchom AMIGA kultu.

        Rozmyslam zalozit novu temu - MOJA VYSNIVANA AMIGA - aby kazdy vyjadril co by ho zaujalo na tom svojom prototype, vyjadrit sa pisomne, popripade graficky - navrhy (tiez uz nieco kreslim v 3D)
        WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

        Komentovat


          #34
          Kluci, zvykli ste si na cinske ceny. Doba nedavna r. 92-93 moj plat sa pohyboval cca 3300,- Kcs hola Amiga 500 stala 13.500 Kcs kolko je platov? a dal som za to (teda moj foter) Dnes sme si zvykli, ze sunt PC kupime za pol vyplaty, ked chceme/te byt iny treba si priplatit
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            #35
            Já si zvykl na čínské ceny, protože mi někdy připadá, že mám čínský plat
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #36
              Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
              Já si zvykl na čínské ceny, protože mi někdy připadá, že mám čínský plat
              Ked mate v Cechach Cinske platy tak na Slovensku su Mongolske platy
              WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

              Komentovat


                #37
                To je jedno aky ma kto plat..., ako som pisal volakedy to bol nasob platu pri A500 4 platy, a pri X1000 je to v podstate este menej mozno 2-3 platy.

                Druha strana je to, ze volakedy sme si veci ci uz pocitace alebo elektroniku kupovali na horizont niekolko rokov, dnes je to na zopar mesiacov, co v podstate pri takej drahej investicii su to vyhodene peniaze.
                Naposledy upravil Boboo; 14.07.2010, 12:19:12.
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  #38
                  Mno at jsem v minulosti vydělával 3500 nebo nyní 16000 situace je pro mě beze změny, nový HW je pro mě natolik drahý, že jsem si jej nekoupil ani v minulosti ani ted a jak to tak vypadá ani v budoucnu...
                  Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                  Komentovat


                    #39
                    Este jedna vec,

                    ale nesmiete zabudat kolko v tej dobe stala napr. 386Sx alebo 486. To boli tiez ine palky. A co ste za to dostali. Lenze dnes kupit pcdlo za par supov (x1000 je stale draha) len ono to pc ma uz viac uzitku ako novy amiga klon. Osobne neriesim ci mam na kompe xp, visty alebo nejaky linux. Je mi to jedno, chcem pripojenie na net, spravit dokument pozriet film, obrazok, pustit muziku. Neriesim ani hardware ani operacny system. A je mi ukradnute ci mi cd mechanika zbrzdi komp, ked cd ani dvd uz okrem zalohovania na nic nepouzivam (vsetko mam na harddisku alebo usb, ako kazdy).
                    A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                    Komentovat


                      #40
                      Tak přesně na tohle mi stojí vedle Amigy obyčejné (levné) PC. Pokud nebodou programátoři a vůbec lidi ochotni něco dělat, tak se situace nezmění nikdy.
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #41
                        suhlasim, ale tato diskusia ma vyznam, ked si kazdy domov kupi original Win a zakazdym novy MSoffice
                        o original hrach na PC nehovoriac, original 3D studio origos photoshop atd

                        potom mozme porovnavat ceny

                        inak potrebuje sekretarka k svojej praci W7 a novy MSoffice 2010 no jasne ze ano, no ja nie

                        Komentovat


                          #42
                          x1000 je draha, sam je malo vykonna, kupovat stareho pegase se mi nechce radeji podporim nekoho kdo jeste neco dela. ale ten vyber tady neni velkej

                          Komentovat


                            #43
                            Proto mě zajímá nejvíce SAM460, která by už konečně mohla být tak něco mezi.
                            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                            Komentovat


                              #44
                              Na me je X1000 trochu moc velka (kam bych ji dal...). Ale jestli si poridim novy byt a bude mi dostacovat prijem, proc ne. Kazdopadne bych ale preferoval neco mobilnejsiho.

                              Komentovat


                                #45
                                nějaká taková klávesnicová SAM460
                                Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X