Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Uvažujete o nákupu X1000?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Uvažujete o nákupu X1000?

    Jelikož je k dispozici už celkem dost informací včetně ceny, plánujete někdy že si tohle nové želozo koupíte do sbírky?
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    #2
    Mno, vzhledem k tomu, že světová premiera tohoto "bombastického" hw se odehrávala kdesi na anglickém venkově v rámci akce místního zadkářsko-králikářského spolku, tak si myslím, že snad ani nikdy nic ke koupení nebude a časem toto trapné "fópá" vyšumí do zapomění i s celou X1000...

    Komentovat


      #3
      To uvažuju, ale zatím mi není jasný, kde na to vezmu....
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        Nijak mě to zatím neoslovilo... Stále zůstávám u škudlení drobných na NatAmi...

        Komentovat


          #5
          ano Natami je i u mě na prvním místě
          pařba a flink chtěj celýho člověka...

          Komentovat


            #6
            jo, NatAmi ma pro me spis vyznam... bohuzel.

            Komentovat


              #7
              Taky jsem puvodne X1000 chtel,jenze : AmigaOS4 je system,kterej nema nic exkluzivniho,vsecko co je na OS4 je i na MorphOS,cena je dost vysoka a pote,co jsem premyslel k cemu by mi to asi tak bylo jsem od uvah o koupi upustil,mam MacMini s MorphOS a to mi staci.NatAmi je uplne jiny kafe,na to se tesim a pokud nebude stat opravdu nejak silene moc tak jsem zatim zlomenej na to ho koupit.
              A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

              Komentovat


                #8
                X1000 je divnej pocitac.... je uzasnej, ale dost pochybuji, ze na to nekdo napise odpovidajici software. Zatim o tom neuvazuju, ale nezavrhuju to. Uvidim, az to bude trochu proverene.

                Komentovat


                  #9
                  x1000

                  za tie peniaze a s trapnou klavesnicou - urcite nepredajne!

                  na druhej strane moznosti pripojitelnosti HW na tuto dosku su velmi vysoke - IDE,SATA,CF,4x RAM, 3x PCI, Xorro slot.PCI, PCIE, LAN, SOUND..... XENA -- slusny zaklad pre kvalitny OS, budu urcite chybat soft, povedzme si otvorene kolko novych hier vyslo na OS4, programov..... ako som uz vela krat pisal - za tie peniaze mam nadupane PCcko s poriadnou podporou novych hier a programov, siroke spektrum OS s mnozstvom softwaru Za tie peniaze mat doma UAE + OS4 je asi prilis, niekto kto che mat dobry pocit a pochavalit sa na fore - tak odporucam. NATAMI - the best for me
                  WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                  Komentovat


                    #10
                    X1000 je urcite draha, hodne draha, ale rikat, ze za to mam nabusene PCcko je blbost, je to sice pravda, ale neni to srovnatelne. Obe veci jsou sice pocitac, ale....

                    Kdy si koupim Ferrari, tak bude desne drahe, drahy servis, velka spotreba, neprejedu zadny hrbol ani retarder (neco urazim), krome originalniho prislusenstvi (draheho) do toho nic nepasuje, nenalozim do toho kocarek a celkem urcite k tomu nebude tazne zarizeni pro vozik...... ale zato otlucena Oktavka za 1% ceny tohle vsechno splnuje a chci ji snad vic?

                    Komentovat


                      #11
                      Predsa nebudes kupovat X1000 len preto, ze je to drahe a pekne a iny to nemaju! Podla mna je na prvom mieste pouzitelnost! Keby bola X1000 perfetkna a draha siahnem po nej urcite. X1000 chýba to čo robí z preztýžnej značky FERRARI skvele auto - požitok z jazdy a tradícia. Čo má z toho zatial X1000?

                      len tolko
                      Naposledy upravil venox; 08.07.2010, 14:32:35.
                      WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                      Komentovat


                        #12
                        Jestli to budu kupovat, tak proto ze to chci. Ze je to drahe je mrzute, neni to vyhoda, ale je to skutecnost, ktera spis naopak zabrani tomu, ze si to koupim (coz je i pripad Ferrari). Cena jakehokoliv PCcka na to nebude mit zadny vliv.

                        Jo a pozitek z jizdy a tradice, to je presne ono.... tradice-> Amiga a pozitek z jizdy -> rozhodne si to uzivat budu, prece si to nekoupim do kancelare na praci

                        Me jde jen o to, ze jakekoliv srovnani s PC je proste nesmysl.

                        Komentovat


                          #13
                          ja o ni muzu tak leda uvazovatz protoze ta cena je silena

                          Komentovat


                            #14
                            Mě osobně se X1000 líbí a hodně. Ale já už koupil SAM440 a už tu jsem měl problém nějak smysluplně využít (ale na druhou stranu jsem neměl nikdy možnost se jí věnovat víc než jsem chtěl). X1000 je výkonná, moderní ale pod OS4 zcele nevyužitelná. Prozatím.

                            Bohužel ale nejsou ani náznaky toho, že by se pro X1000 měla vyvíjet nějaká smysluplnější aplikace, která by ten výkon dokázala využít. A prát na to Linux se mi zdá vzhledem k ceně postavené na hlavu. Já teď spíše více uvažuju o SAM460.
                            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                            Komentovat


                              #15
                              No já s tou 460kou nevím, až jak bude řešen ten SATA2/PCIex ... Ale je to plán B (z vnějšího vesmíru)
                              www.oldcomp.cz
                              party.oldcomp.cz

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X