Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Lazarus

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Lazarus

    Však jsou to taky polské techno srny...

    Komentovat


      #17
      O: Lazarus

      Melete kraviny a kdyby alespoň někdo napsal návod k té hře. Nebaví mě sedět u translatoru a přepisovat tam polské věty .
      I love Amiga

      Komentovat


        #18
        O: Lazarus

        Bacha na to jestli si pamatuju ve hře je nějaká chyba nebo bug nebo něco. Kdysi sem chtěl aby z toho kluci z thecompany udělali balík ale s tou hrou je nějakej problém.

        Jinak sem to hrál jako malý fakan a dalo se to i bez prekladace sak je to skoro jako cz ale je to docela hard do konce sem se nedostal Pokud narazis na srnky udelej prosim video a hod na yt Rad bych to jeste nekdy videl Rozdavaj si to nekde na pozadi
        WinUae

        Komentovat


          #19
          O: Lazarus

          aby nase amigy nezacaly zarlit... ) posledni, co bych chtel, aby mi moje amca zacala delat naschvaly... (myslim diskuzi o srnkach)
          PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

          Komentovat


            #20
            O: Lazarus

            Jsem připravil návod v češtině na tuto hru. Ležel mi několik let na disku, tak jsem to zveřejnil i se svými starými minirecenzemi.

            Kdysi jsem chtěl udělat i longplay video, ale kolující verze neobsahuje outro "sz.bin" na disketě, takže jsem se na to vyprdl. Ani na EAB nikdo nepomohl. Tehdy i Předseda psal na support idreams.pl a nikdo se neozval.
            https://eab.abime.net/showthread.php?...hlight=lazarus
            I love Amiga

            Komentovat


              #21
              O: Lazarus

              Tak som to skusil hrat, ale 2 hodiny som zabil s prvym levelom, ktory som aj tak nedal. Hra ma tiez vyborny nasieraci faktor...
              Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
              Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

              Komentovat


                #22
                O: Lazarus

                Tady jsou nějaké cheaty, kterými nasírací faktor odstraníš
                Lazarus is a game released in 1995
                I love Amiga

                Komentovat


                  #23
                  O: Lazarus

                  Dik, akuratl som presiel Apydiu na EASY obtiaznosti ( na odreagovanie ) .. Pekna hra aj hudba..
                  Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                  Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X