Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

amikit - co se deje

Sbalit
Toto téma bylo označeno jako zodpovězené.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: amikit - co se deje

    Poznamku s cache nechapu.

    Komentovat


      #17
      O: amikit - co se deje

      Pročistil jsem sušenky, vymazal historii a furt mě to cpe na amigareview, grrrrrrrrrrr
      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

      Komentovat


        #18
        O: amikit - co se deje

        Nahodil jsem si do firefoxu VPN proxy a s tím to funguje. Konktrétně na ten web přistupiji z Holandska
        I love Amiga

        Komentovat


          #19
          O: amikit - co se deje

          Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
          Nahodil jsem si do firefoxu VPN proxy a s tím to funguje. Konktrétně na ten web přistupiji z Holandska
          VPN v Opeře taky OK

          Komentovat


            #20
            O: amikit - co se deje

            Web stale nefakci v .cz


            V priprave je amikit pro V2 a V4



            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: v2.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 36,8 KB
ID: 111882 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: v3.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 631,7 KB
ID: 111883

            Komentovat


              #21
              O: amikit - co se deje

              Skúsim, znova napísať Jankovi, že prečo to ešte nefahci. Mal by to pre nás opraviť, sak sme domáci, nie ?
              Powerbook G4 A1138, MOS 3.18, MACOSX Tiger + LubuntuPPC 16.04
              Mkr. Tower Inf. II, Amiga 1200, BPPC603e+/210MHz/060/50MHz, 256MB Ram, BVision, SCSI 2.5" 80GB, AOS3.2,MOS,AOS4.1FE
              E/Box Tower, Amiga 1200, Blizzard 1260/50MHz, 128MB Ram, Mediator 1200TX, Voodoo 3 2000, SB128, Fast ETH, CF 8GB, AOS3.9
              Amiga 600, X601, Furia EC020, SMC PCMCIA WiFi Network Card
              AmigaCD32 + TF330 64MB RAM, Paravision_SX1, 8MB Ram


              registered on https://amigamap.com/amiga-slovak_republic.html

              Komentovat


                #22
                Autorem citovaného textu je Falcon_11 Přejít na původní příspěvek
                O: amikit - co se deje

                Skúsim, znova napísať Jankovi, že prečo to ešte nefahci. Mal by to pre nás opraviť, sak sme domáci, nie ?
                Podařilo se něco zjistit? Protože mně ty stránky pořád nejdou a je to škoda.
                Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

                Komentovat


                  #23
                  Nemam sice rad drby, ale na FB jsem mel s nekym mensi diskusi, ze je to mozna umysl za nejakou davnou krivdu, ale snad ne, to by bylo mrzute. I kdyz proc ten web nejede z CZ a SK domeny je proste divne.

                  Komentovat


                    #24
                    Na Amiga.org jsem se dočetl, že je k dispozici Amikit 10 za pay as you want. Třeba to někdo oceníte. Funkční přístup z ČR stále jen přes VPN z čehokoli mimo ČR (a SR asi).
                    AmiKit X free download. Merry Christmas!
                    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                    -----------------------------------------------
                    Líbí se mi Retropolis

                    Komentovat


                      #25
                      preco to blokuje z CR a SR ?
                      A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

                      Komentovat


                        #26
                        Zkouseli jste ho nekdo kontaktovat skrz ten ban?

                        Komentovat


                          #27
                          Pokud existoval nějaký ban, tak už neplatí. Nedávno jsem se na jeho stránky koukal (bez VPN) a bez problémů. Můj zájem vybudil jeho rozhovor se Stephenem Jonesem, který se objevil na youtube v rámci kampaně na Checkmate 1500 Mini. Netušil jsem, že profesně nemá Janko příliš společného s IT a navíc teď žije v Srbsku. Hezký rozhovor...
                          AmigaOS // AROS

                          Komentovat


                            #28
                            Tak tos byl asi na netu nekde v zahru. At delam co delam, stale koncim na amigarewiew webu

                            Komentovat


                              #29
                              Ja taky koncim mimo.

                              Komentovat


                                #30
                                Pri tom rozhovore som pisal ze nejde Amikit zo Slovenska ani CZ. Je to paradoxne ,kedze Janci je Slovak. Samozrejme ignoracia pocas chatu... pisal som aj inde na FB ... Dost ma to vytocilo.... potom som si nieco matne pamatal ze ho tu niekto nasral a toto je dosledok jeho frustracie...
                                WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X