Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Síťovka Hydra - snaha o rozchození

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    misticu kolik jsi dal za tu A4000 jestli to nejni tajný? a jak to že jsi se nepochlubil nebo mi něco uniklo? a nahoď fotky
    pařba a flink chtěj celýho člověka...

    Komentovat


      #17
      Ale já se pochlubil, nicméně po svém a nevtíravě. Nějakou dobu u mého podpisu hnilo "čekejte velkou aktualizaci" a následně se tam objevila A4000 Tajné to samozřejmě není, kolik stála. Dal jsem za ní 4 destinové a dva palacké...

      Komentovat


        #18
        Proto pisu, ze "Pokud tam takovy soubor neni, urcite je nekde na CD mustr napr. pro X-Surf a ten uprav pro Hydru." Jestlize na CD takovy mustr neni (nemam ted CD u sebe, nemuzu overit), muzu ti ukazkovy konfigurak pro X-Surf poslat.

        Kazdopadne "rucni" postup, ktery stopro funguje, je tento:
        - pomoci Dialeru vygenerujes zakladni kostru
        - tento textovy konfigurak upravis v beznem editoru (napr. doplnis/zmenis pozadovane MTU, pripadne dalsi veci)
        - ten konfigurak pak zkopirujes do DEVS:NetInterfaces
        AmigaOS // AROS

        Komentovat


          #19
          Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
          Tajné to samozřejmě není, kolik stála. Dal jsem za ní 4 destinové a dva palacké...
          Toto mi hovori asi tolko, ako keby si napisal, ze to neprezradis ani pri muceni
          ???

          Komentovat


            #20
            V prekladu - 10000Kc
            A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

            Komentovat


              #21
              Dakujem
              ???

              Komentovat


                #22
                Já mám v devs:netinterfaces tohle
                Code:
                # DEVS:NetInterfaces/via
                # File generated by Internet 53.2 (27.9.2009)
                # On ètvrtek, 10-èen-10  at 00:22:45
                device=via-rhine.device
                hardwaretype=Ethernet
                configure=dhcp
                mtu=0
                Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                Komentovat


                  #23
                  Tak jsem zjistil, ze ja na nastaveni site v OS40 sel uplne jinak a je to dost jednoduchy.

                  V "Prefs" je polozka "Internet". Dal v "Rozhrani" dam "Novy", nazvu to ja chci, vyberu spravny driver (v mojem pripade DEVS:Networks/x-surf.device) a pouzil jsem tedy pevnou IP adresu. Ve "Smerovani" jsem dole vyplnil "Vychozi branu" a v "Prekladu adres" jsem si pridal jedno DNS. Hotovo, jede to.

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X