Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Příjemné zpestření úterní noci :)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Příjemné zpestření úterní noci :)

    Tak si tady pomalu hraju s Lukyho Pegasosem a jestli mi z toho nepraskne další cévka, tak se budu divit. Od sedmi večer se tady snažím nainstalovat MorphOS na větší disk, ale pořád to házelo read error. Říkám si, asi špinavá DVD mechanika - ven a vyčistit. Nepomohlo. Asi jsem blbej tak studuju dalších pár hodiny příkazy pro OF. A teprve teď jsem přišel na to, že jsem si vypálil nedotažené iso
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    #2
    Ty si ty problemy vyrabis umyslne Nicmene tohle se mi stalo s instalackou Windows a nebylo mi divny, ze ma jen 300MB (neslo o piratskou kopii, ale o digitalni ditribuci Microsoft Action Packu, ktera se stahovala pres nejakej priblblej MIcrosofti downloader napsanej v Jave).

    Komentovat


      #3
      Ja mel neco podobnyho,instaloval jsem AmigaOS4 nekolik hodin na Macu Mini,nadaval jsem jak spacek,ze ma mechaniku KO nebo co,uz jsem na netu shanel jinou,rikal jsem si ze to neni mozny a ono to cely bylo vadnym CD.
      A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

      Komentovat


        #4
        No to jsme dva, kdo teď trochu šílí Ale já už tedy od neděle. Už jsem z toho tak zmagořenej, že jsem si při přeinstalaci OS3.9 špatně zvolil unit CDčka (pod OS4 jsem si obsah CD hodil na disk, bo jsem byl línej dělat boot disketu a nebo rvát na disketu WB3.1 ovladač CD-romky), což mělo za následek, že to najednou začalo házet "CD0: neidentifikovaná"... Jsem si říkal "Do háje, to jako najednou přestala fachat CD-romka?". Soptil jsem, prohazoval s jinou mechanikou, koukal do moutlistu... Vidim Unit=0. No ne, dyť to je správně, ne? Soptim dál...a najednou mozek vyhodí verdikt - dyť vona je Unit 1!!!

        Komentovat


          #5
          jsme tři, já zase úpím u doutisícovky je tam nějaký slabší zdroj a nechce mi to utáhnout všechno dohromady, co jsem tam naskládal
          Naposledy upravil Solaris104; 11.08.2010, 14:47:41.
          A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

          Komentovat


            #6
            Huíííí hahaha
            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

            Komentovat


              #7
              Myšlenka, že po vypálením dotaženého ISO souboru jsou všechny problémy vyřešeny byl omyl. Dalších pět hodin jsem několikrát instaloval MorphOS a při každém startu na mě vykoukla bílá obrazovka a konec... Zkoušel jsem různé masky, maxtransfery, kopie Lukyho systému atd... Nakonec mě napadlo zobrazit všechny soubory a zarazily mě dvě složky env-archive a Env-Archive v Prefs složce... Takže pro příště - při formátování disku nezatrhávat rozlišování velikosti písmen

              Ale jinak je to paráda, se SAM se to nedá rychlostně vůbec srovnávat.
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #8
                welcome

                Tak vítej u Pegasosů
                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                Komentovat


                  #9
                  Probere, ty jsi mě teda vyděsil... už jsem si začínal myslet, že se s ním cestou něco stalo. MorphOS 2.5 ISO soubor jsi měl na tom 40G disku taky, abys nemusel pro instalačku stahovat A pak ty problémy... no to je taky nápad, speciálně si zaškrtnout u souborovému systému rozlišování velkých a malých písmen u názvů souborů, kdo tohle taky vymyslel... to fakt nosí jen samý problémy a nejen na MorphOS, ale i v Linuxu a tím pádem i často v adresách na webu - no fuj.

                  Tak doufám, že už Ti Pegásek II G4 pod MorphOS 2.5 hezky šlape a koukal jsem, že podle Amiga Klub Forever seznamu jsi nainstalil už i AmigaOS 4.1.2 a AROS, supr

                  Ať Ti Pegasos II G4 dobře slouží a případně Ti pomůže i s něčím pro Amiga Portál. Věřím, že teď poběží dál v dobrých rukou a jsem za to rád.
                  Mac Mini G4 1.5 GHz, 1 GB RAM, ATI Radeon 9200 64MB VRAM, CD-RW, MorphOS 2.6
                  PowerMac MDD 2003 G4 1.25 GHz, 1 GB RAM, ATI Radeon 9000 Pro 64MB VRAM, MorphOS 2.6

                  Komentovat


                    #10
                    probe gratulace a tise zavidim..... budou novy clankz? )))))))

                    Komentovat


                      #11
                      co ted planujes udelas s toui samanthou?

                      Komentovat


                        #12
                        Články budou, ale určitě v nejbližší době né o MorphOS nebo Pegasosu. SAM své využití najde, není třeba mít o ní strach
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X