Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

AMIGA - Minimig / NatAmi

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    a nebo ji malinko zvedni, víčka od petek by měli stačit
    pařba a flink chtěj celýho člověka...

    Komentovat


      #17
      odporucam dohodnut sa s booboom je z nr a je odbornik, urcite poriesi k spokojnosti

      ja som mal 1240 v amige podlozenej vrchnakmi z pet flias

      inak chladicov zo stareho hardwaru je plna prdel, napr. zo starsich grafik co sa podla mna daju priblastit na 1240, treba zohnat obojstrannu teplovodivu pasku napr.

      ulne nove biele klavesky https://amigakit.leamancomputing.com...roducts_id=336

      CF PCMCIA som kupoval na www.hej.sk

      a tak by sa dalo pokracovat, ja tiez osobne minimig povazujem za zbytocnost, neni kompatibilny a ked uz mas 1240 blizza tak mas vacsiu cast funkcnej A1200 whdload compatible zaplatenej
      Naposledy upravil Host; 20.08.2010, 10:03:14.

      Komentovat


        #18
        Alebo prestavat 1240 na 1260 + vymenit SIMM socket na 90°, tam padom zavries aj dvierka a neprebujes chladenie.
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          #19
          Je to tak, ked mas turbinu, to ostane je uz najmensi problem. A ked nie, tak ju dufam najprv ponuknes tu (som ja ale svina vypocitava, co?)
          ???

          Komentovat


            #20
            Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
            Alebo prestavat 1240 na 1260 + vymenit SIMM socket na 90°, tam padom zavries aj dvierka a neprebujes chladenie.
            sorry, ale skomolil som ti meno o jedno o tusim...

            cistehovado: tu mas svojho cloveka

            Komentovat


              #21
              2cistehovado: Minimig je opravdu fajn mašina, ale pořád mi přijde nejlepší poměr cena / výkon = A1200+1230+scandoubler.
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X