Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

AMIGA - Minimig / NatAmi

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    AMIGA - Minimig / NatAmi

    Zdravim,

    kedze vsetky pokusy o ozivenie mojej 1200 skoncili neuspechom, uvazujem nad kupou bud Minimigu alebo NatAmi, bohuzial kedze NatAmi projekt sa neskutocne vlecie, a ja uz citim ze dalej cakat nevladzem, tak to vidim na kupu Minimigu.

    Mate niekto Minimig doma ? Pripadne mate s nim skusenosti ?

    Primarne mi ide o hranie klasickych Amiga hier (dungeonov predovsetkym (CSB,DM,EOB1,2), a jednoduchost zapojenia.
    Rad by som pocul akekolvek Vase postrehy (hlavne negativa), pripadne nejake info ci sa nechysta nejaky 1200 Minimig, alebo radsej zatat zuby a cakat na NatAmi ktory sa zda byt skutocne vykonny.

    #2


    Jak využít několika dnů (pátků!) státních svátku? Možností je mnoho. Ale jelikož moje žena byla v zaměstnání od nevidím do nevidím, rozhodl ...


    O minimigu taky uvažuju, ale cena je pro mě bohužel zatim příliš vysoká
    Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
    (
    WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

    Komentovat


      #3
      rozhodně bych počkal na natami i když dokončení je zatím v nedohlednu
      pařba a flink chtěj celýho člověka...

      Komentovat


        #4
        Kupa zakladnej (funkcnej) dosky vychadza cca 900,- Kc aj s KS3.1; Minimig je fajn, zial konstrukne je navrhnuty iba OCS/ECS cize ziadna AGA. Tiez zakladne prevedenie Minimigu je iba cista A500, vyznam to ma az po rozsireni RAM o dalsie 2MB (cca 500,- Kc) + ARM radic ktori uz umoznuje emulovat aj Harddisk (83,- Eur) v ratane postovneho.
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          #5
          Realna Amiga je realna Amiga. Vyhodu minimigu oproti netbooku s WinUAE prakticky nevidim...
          ???

          Komentovat


            #6
            Výhoda Minimigu oproti UAE je rychlý start, jednoduché nastavení parametrů, možnost připojení amiga joysticku, běh v 50 Hz atd.. Na pohodlnou práci je ale důležitý upgrade, jak píše Boboo.
            A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

            Komentovat


              #7
              Dekuji za ty minimig recenze, zni to dosti zaujimave, hlavne s tim poslednim firmware (umoznujicim zapis), je to ale docela palka za Minimig + jsem uvazoval ARM controller (rychlost a podpora hdd)

              Asi jeste chvili pockam na ten NatAmi


              Co se tyce moji amigy, mam na ni turbinu s 68040 (do trapdooru), myslim ze je to blizzard, problemem je ze nefunguje FDD mechanika, nefunguje klavesnice (nektere klavesy) nemam k ni sroubky (coz by se vyresit dalo) a nemam do ni jak dat HDD, mam sice 4GB microdrive ale nemam na to nejaky ten kabel nebo redukci.

              Co se tyce provozu my 1200, taky mi vadi ze potrebuju scandoubler na hrani na lcd, a ze kuli turbine ji musim podkladat. Kdyby ste to nekto vedel nacenit co by stala oprava / soucastky snad by to slo

              Pripadne nekomu kto mi to kompletne udela do idealniho stavu bych daroval komplet Atari 800xe s datasetem, nebo C64 s custom zdrojem a datasetem

              Komentovat


                #8
                Přesně tak a pokud nečemu nebudeme rozumět, tak se zeptáme
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #9
                  Autorem citovaného textu je Wolfus
                  Tak ale nesmies hovorit veci typu "Ľaľa ho, papľuha, ogrcal mi krpce!"
                  takže já už se ptám co to sakra je??
                  pařba a flink chtěj celýho člověka...

                  Komentovat


                    #10
                    Napr.: "Podívejte na toho drznouna, pozvracel mi boty." GOOGLE je vsemocny a tahle veta je velice popularni - existuji i jine preklady, ale ty by asi moderator odmazl ...

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je Wolfus
                      "Ľaľa ho, papľuha, ogrcal mi krpce!"
                      A v dáli se ozvalo zakvílení... matkoskrutky...MATKOSKRUTKY! Nicméně na takovýhle speciální věty se dá v ČR vystačit i s různýma nářečíma.
                      Si vzpomínám, když mi bylo nějakých 20 a skončil jsem s jednou holkou z Moravy na jejim pokoji. V noci sem vstal a šel sem se do kuchyňky napít. Vracim se zpátky a ona říká "Rožni". Mozek se mi okamžitě zasek, řikám si "Co mám ku..a teď ve tři v noci rožnit" myšlenkama se mi protnul rožeň a nějaký to maso . Naštěstí jsem se jak blb nezeptal (třeba: Co jako mám rožnit?) a ona si myslela že šmátrám po vypínači, takže řekla znova - Rožni, vypínač je vedle dveří, ale kus dál než u vás. (Pokoje byly na kolejích defakto identický, existovaly jen dva typy zrcadlově obrácený).
                      www.oldcomp.cz
                      party.oldcomp.cz

                      Komentovat


                        #12
                        no ale naspat k teme: ak chcem mat a1200 classic look ake moznosti tam mam aby mi blizzard v trapdoore neprekazal? a bol dostatocne chladeny?

                        Komentovat


                          #13
                          Inspiruj se B1240 od DCE, proste tam narvali nizky chladic s ventilatorem a ne tu velkou hruzu, co lepila na 68040 Phase5.
                          I love Amiga

                          Komentovat


                            #14
                            A nebo Blizzard 1230 /50 atd...30-tky by se měly vejít celkem bez potíží.
                            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                            Komentovat


                              #15
                              Dovnitr se vejde i BlizzardPPC s BVisionem, nebo B1260 uplne bez chladice.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X