Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ubuntu 9.04

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Zas..ný serialy, ty by měli zakázat.


    Ženský z toho akorát blbnou...

    Komentovat


      #17
      No,samy romanticky vecere kytky a nesmysly.Clovek ji koupi auto,pda s androidem a je min rada,nez kdyz dostane kytku ktera stejne shnije nastesti mlada je tak na pul zblbla,Amigy mi toleruje a prodava auta,takze i to ji bavi a moc neprudi,jenze jakmile je serial,mam utrum,musim vypnout i zvuk u PC aby slysela kazdy slovo ale to mame asi stejny doma vsichni
      A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

      Komentovat


        #18
        Jo, to je přesně vono, to si vždycky vzpomenu na starou Škopkovou, jak posmrkává nad Angelikou a z bedny se line - "...chci, aby ten první byl někdo mladý a krásný... abys to byl ty... ...ach Angeliko..."
        No a pak se podívá vedle, kde na kanapi, přikrytej novinama, chrápe Škopek...

        Muhaha....

        Komentovat


          #19
          Aj moja ma rada serialy. Supernatural, Masters of Horror, IT Crowd... Dobre na nu vplyvam
          ???

          Komentovat


            #20
            Ta moje chtěla větší TV kdysi kvůli hokeji Prej máme ta figurky moc malý tak máme 95 cm LCD. Ale jinak sedí všechno co tu kdo napsal. Akorát ty seriály sledujeme spolu Jak to dopadne ež zrušim servrovnu a bude tu harantinec a já s mými nejlepšími kamarády půjdem do obejváku, to nevim.
            Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

            Komentovat


              #21
              2 IDEfix: no vidiš, já bych českou buchtu hnedka vyměnil za asijskou - mám pro ně velkou slabost... Ale to sem nepatří
              2 Prober: já bych zkusil nejdřív nainstalovat 6.10, které je poslední oficiálně podporované na PPC platformy... Až se ti ho podaří rozchodit, tak pak nechat stáhnout veškeré aktualizace a uvidíš, na jakou verzi se ti ve finále updatne.

              Komentovat


                #22
                Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                já bych českou buchtu hnedka vyměnil za asijskou
                No... snad to prave necita
                ???

                Komentovat


                  #23
                  Tak Ubuntu jde do prčic, zkusím Debian. S tím by mělo být méně problémů.
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #24
                    Debian mi naběh hned na první pokus. Ještě jsem nainstaloval Fedora core 6 (dvd co jsem měl doma) s tím že to pak updatuju.
                    Jenže to už nešlo Takže zpátky k Debianu.
                    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                    Komentovat


                      #25
                      A jak to vypadá rychlostně. Jde na tom vůbec něco dělat, nebo je instalace linuxu na Pegu stráta času? Na Sam440 to nebylo nic moc.
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #26
                        Ale jo, rychlost celkem v pohodě (filmy,dvd,browsení). Zdá se mi že sít je pod linuxem asi tak o čtvrtinu rychlejší než pod MOS/AOS.
                        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X