Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Změna jména v klíči pro MorphOS

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    transfer práv určitě nebude zadarmo
    A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

    Komentovat


      #17
      Tak na mě očividně s*rou jako na placetý kámen. Rada pro ostatní, nekupovat desky s registrovaným MOSem a raději si za stejné peníze zaregistrovat svůj. Je s tím daleko méně sraní.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #18
        Ja by som na to nemal nervy. Kasli na nich, ved Ti to funguje, tak co...
        ???

        Komentovat


          #19
          Ale o to tady přece nejde
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #20
            Mne je jasne, ze Ti ide o princip - technicky to fungovat musi. Ide ale aj o to, ze s byrokratickym simlom sa bojovat neoplati. Akurat prides o zdravie kvoli par curakom, ktori sa niekde rehocu na tom, ako cvicia s ludmi. Zmrdi.
            ???

            Komentovat


              #21
              Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
              Tak na mě očividně s*rou jako na placetý kámen. Rada pro ostatní, nekupovat desky s registrovaným MOSem a raději si za stejné peníze zaregistrovat svůj. Je s tím daleko méně sraní.
              Ty chces podporovat tych, pre ktorych je problem opravit meno v registracii tak, ze im zaplatis 111 euro za novu licenciu k hardwaru, na ktorom uz ten system licenovany je ? Len pre to meno ? A tu staru licenciu si povodny majitel moze vyhodit z okna. Chapem podporu vyvojarom, ale toto mi pride divne..
              A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

              Komentovat


                #22
                Pritom oni tvrdi, ze licence je na pocitac ne na osobu, potom tedy nechapu, proc je do registrace zakodovane jmeno a s tiim spojene problemy...
                O to vic to nastve, kdyz clovek vidi, jak rychle reaguji, kdyz si licenci koupis, a na mail ohledne prevodu se nenamahaji napsat ani ano - ne ..
                O tom, ze maji extra licence pro ruzne typy hardware ani nemluve. Jde jim o uzivatele nebo o € ?
                Naposledy upravil Amigoun; 08.12.2010, 20:42:54.
                A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                Komentovat


                  #23
                  Ocividne sa na podporu vyseru akonahle dostanu prachy.
                  ???

                  Komentovat


                    #24
                    Tak ono se to hromadí postupně. Obstrukce při změně jména v klíči je fakt nepochopitelná, ono to fakt vypadá že v tom nemají problém. Už je to pět dní po nové žádosti a zatím bez odezvy. Nevím jestli by si tohle dovolili u nové registrace. Další věc je Lukyho snaha dostat do MOSu už několik verzí aktuální verzi češtiny, uzavření Ambientu. Je to prostě na hovno.

                    Změnu jména v klíči už neřeším, fakt mě nabaví se pořád doprošovat.

                    Autorem citovaného textu je voodoo Přejít na původní příspěvek
                    Ty chces podporovat tych, pre ktorych je problem opravit meno v registracii tak, ze im zaplatis 111 euro za novu licenciu k hardwaru, na ktorom uz ten system licenovany je ? Len pre to meno ? A tu staru licenciu si povodny majitel moze vyhodit z okna. Chapem podporu vyvojarom, ale toto mi pride divne..
                    Ano, protože v tom není absolutně žádný rozdíl. Zaplatím stejné peníze buď MOS Teamu nebo předchozímu majiteli, ovšem s tím rozdílem, že v jednom případě budu mít v systému své a druhém úplně cizí jméno. Ale možná o to právě jde.

                    Autorem citovaného textu je amigoun Přejít na původní příspěvek
                    O to vic to nastve, kdyz clovek vidi, jak rychle reaguji, kdyz si licenci koupis, a na mail ohledne prevodu se nenamahaji napsat ani ano - ne ..
                    Přesně.

                    Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
                    Ocividne sa na podporu vyseru akonahle dostanu prachy.
                    Tak chápu, že mají spoustu práce. Ovšem by stačilo, kdyby doplnili do systému nástroj pro změnu jména v klíči. A byl by klid.
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #25
                      No a to je prave divne

                      Ze licencuju system na hardware, nie na uzivatela. A na tvojom hardware uz system registrovany je, len s inym menom. A ty zaplatis druhy krat nieco, co uz tam mas, ale na ine meno. Oni na jeden hardware zhrabnu dvakrat zaplatene za licenciu. Pritom ta druha licencia defakto prepadne.

                      Pre uzivatela je jedno kolko maju prace, neziadas od nich aby pisali ovladac na novu grafiku nvidie. Chces len zmenit meno. Ked reaguju rychlo na novu registraciu, tak je jasne ze na teba len seru (co by si nechcel, ked uz maju davno zaplatene, ze).

                      Cital som ako Luky bojuje s opravou lokalizacie. Z toho mi vychadza len jedno, su to amateri. Keby ten system stal 10 euro, tak by som pochopil ze ich netrapi nejake meno. Predavaju to za cenu win, ale podpora ako pri PD software. Smutne.
                      A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                      Komentovat


                        #26
                        presne tak, cena je prilis vysoka na to, aby se chovali takhle..
                        A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                        Komentovat


                          #27
                          cena nieje vysdoka keby bola tak to nekupujete

                          Je to sprosta ale ludia si za to mozu sami.

                          Komentovat


                            #28
                            registrace MOSu

                            A to ještě třeba může dojít k tomu, že bych si nedejbože chtěl nechat po úmrtí mého HW převést licenci například na Maca, a pod, (nevím jak je to s licencemi pro PowerUp Amigy)...
                            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                            Komentovat


                              #29
                              Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
                              A to ještě třeba může dojít k tomu, že bych si nedejbože chtěl nechat po úmrtí mého HW převést licenci například na Maca, a pod, (nevím jak je to s licencemi pro PowerUp Amigy)...
                              jednoducho Cista Riza

                              Komentovat


                                #30
                                Autorem citovaného textu je amigoun Přejít na původní příspěvek
                                presne tak, cena je prilis vysoka na to, aby se chovali takhle..
                                Nejde vůbec o cenu. Jde o ten přístup. Mě to uř připadá tak, že je MOS Team stále uzavřenější a přidává podporu pro nový hardware (Apple) jen pro zvýšení prodeje klíčů. Komunikace s koncovým uživatelem, kterému už těžko prodám nový klíč je to poslední, čím se budu zabývat.

                                Dneska jsem jen tak z prdele zkusil pomocí RegToolu regnout MOS znovu, ovšem na stejný e-mail (jako v předchozím případě) jsem odepsal, že jsem koupil Pegase bez klíče a prosím o novou registraci - odpověd s informacemi jak to provést tentokráte přišla za hezkých (necelých) 7 hodin. Tak ať mi ti idioti políbi zadnici.

                                Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
                                A to ještě třeba může dojít k tomu, že bych si nedejbože chtěl nechat po úmrtí mého HW převést licenci například na Maca, a pod, (nevím jak je to s licencemi pro PowerUp Amigy)...
                                Převést na jiný hardware to nejde, takže pokud ti zemře HW, tak ti s ním zemře i licence. Budeš si muset koupit licenci novou. Co se týče MOSe pro PowerUp počítače, tak je smůla taky. Registrační server pro PowerUP verzi již není funkční a navíc registrace této verze není kompatibilní s vyššími verzemi MOSu. A jak MOS Team sám uvedl, spuštění nového registračního serveru nebo upravení stávajícího není v plánu s ohledem na náročnost (rozumněj práce vs případný zisk).
                                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X