Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Bytefest 2010

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Bytefest 2010

    Tak kdo z vás se chystá? Zatím je zaregistrováno 33 lidí: ZDE

    Co jsem koukal, zatím jen 6 Amig.

    Co takhle ukázat Ataristům, že jsme ještě nevymřeli

    Takže sejdeme se v Praze na Smíchově

    Připomínám loňské demo: BYTEFEST INVITATION 2009
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    #2
    Tak jsem se tam zapsal .
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      Já právě ještě nevím co si vzít s sebou. Od loňska jsem si pořídil Enterprise 128, CPC 6128, Atari STE, Mac Mini (na Morph OS). CPCčko asi vynechám, musel bych s sebou táhnout TV s RGB scartem, STE nepřipadá v úvahu (leda pro duel A500 vs. STE, jenže s STE zas až tolik neumím, takže by to nebyl spravedlivý duel). Je něco extra co bych měl vzít? A1200 tam bude mít skoro každej, ale zase by se moh dát nějaký turnaj v nějaký gamese? Byl by zájem o SAM440ep? Nebo že bych vzal jen Mac Mini (Vloni tam s MorphOSem byl snad akorát MarK)?
      P.S. Dejve, ty vezmi i to STf ko, uděláme tu mechaniku kdyžtak.
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        Vezmi dvanáctku na paření a mini macka na MOS, ať tam není MarK sám ;o)
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #5
          STF vezmu, ale asi bez monitoru / nemám auto. Já bych vzal Minimiga s kabelem na Lotusy.
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            Nechci radit,protoze se tam zarucene nedostanu,ale co vzit Miniho s nainstalovanym AmigaOS4?
            A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

            Komentovat


              #7
              Právě se lognul Láhve, takže kdo chce pokecat s bývalou nejznámější osobností české Amiga scény, nechť přijede ;o)

              Co Probere? ;o)))
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #8
                Bytefest opravdu ne
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #9
                  Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                  Bytefest opravdu ne
                  Tak za tenhle příspěvek ode mě určitě poděkování nedostaneš :]Zatím to vypadá na moře lidí, snad se tam vejdeme... Já budu asi jen v sobotu, vy kdy?

                  Komentovat


                    #10
                    Já pátek a sobota jo v neděli ne.
                    www.oldcomp.cz
                    party.oldcomp.cz

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je Nooly Přejít na původní příspěvek
                      Já budu asi jen v sobotu, vy kdy?
                      Jak jenom v sobotu? To si tě moc neužijem...

                      Pátek:




                      Sobota:



                      Neděle:


                      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                      Komentovat


                        #12
                        Ja prijdu v patek, v sobotu mam od rana asi do 17:00 neodkladnou akci, ale pak se tam vratim. Nejsem si jisty, ze si nejaky komp, kdyz tam vetsinu casu nebudu, ale myslim ze jo. Kazdopadne urcite prijdu.

                        Komentovat


                          #13
                          Já přijdu v pátek, zatím nevím jestli se budu muset ještě stavovat doma, takže buď tam budu brzo, už kolem čtvrté a nebo až tak v půl osmý. V sobotu cca 11.00 - 23.00.
                          www.oldcomp.cz
                          party.oldcomp.cz

                          Komentovat


                            #14
                            Hlásím návrat z ByteFestu... Dvě zvláštní hostesky a kupa lidí, který jsem absolutně neznal, ale s některými byla sranda - je divné, jak je ta Praha (nechce se mi psát 8mi bit komunita) malá, ale snad není nikdo, kdo by neznal Marcela Vašáka. Skvělé to téma, které vyplnilo nemalou část konverzace dnešního odpoledne

                            Komentovat


                              #15
                              Misticu, že ses nehlásil u mojí Amigy (Dvanáctka v toweru se svítící šedesátkou)??? Kurňa, ani nevím, žes tam byl, mohli jsme taky pokecat, chjo.
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X