Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

MorphOS na eMacu

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Pokud mas k dispozici PS/2 adapter do USB, tak bych ho vyzkousel. Ne kazda klavesnice u maca chodi v OF (mam mac mini) a jede mi zatim akorat usb Saitek (Genius a Pleomax sice chodi pod MOSem, ale nedostanu se s nima do OF)
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    Komentovat


      #17
      Já jsem si říkal, že to nebude jednoduchý.Do OF jsem se dostal podle rady Lukyho ale jinak nic. Myš mně dokonce lítá jen nahoru a dolů. Do strany ani náhodou. To samé dělala v PC v dosu. PS/2 myš v pohodě. Redukci nemám, zkusím ji zbastlit. PS/2 klávesnic mám hafo.

      Komentovat


        #18
        Hmmm. No tak bastlit to nebudu, páč za 100,- koupím hotovou. Ona je totiž potřeba troška elektroniky a to za 100,- doma nedám. Takže zase až zítra. Sakra.

        Komentovat


          #19
          Tak z toho eMac se asi zlblázním. Koupil jsem redukci PS/2 na USB. Říkám si super. Teď to půjde. Jenže z šešti klávesnic, které v PC fungují si ani jedna neťukla. Myš v pohodě. Ale do menu pomocí ALT jsem se s USB klávesnicí dostal a myší vybral boot Morphose. Všechno v pohodě do té doby než najel výběr jazyka. Tam klávesnice ani ťuk a myš jakbysmet. Tak jsem připojil ještě USB myš a ta v pohodě. Fajn. Takže jsem to pustil dál. A po chvíli hláška, že MOrph nemůže načíst nějaké data. Tak jsem to vyzkoušel v PC a jeden soubor nejde načíst. V adresáři MorphOS/Devs/DOSdrivers soubor CON. Všechny jdou (jsou to textové soubory) ale tenhle ani ťuk. Stáhnul jsem to ISO znova ale ta samá chyba. Co s tím? Může to být chyba když to kompilovali? Nebo je problém mezi židlí a klávesnicí?

          Komentovat


            #20
            Ještě mně napadlo, nemohl by někdo z Vás kdo má MorphOS 2.5 se podívat jestli mu ten soubor jde načíst? A pokud ano tak mně ho poslat?

            Komentovat


              #21
              Con

              Na Pegasosu žádnej problém. Ten soubor je jen text:
              Code:
              /* $VER: CON 50.1 (9.9.2005)
               *
               * MUICON-Handler mount entry
               */
              
              Handler		=	L:muicon-handler
              StackSize	=	8000
              Priority	=	5
              GlobVec		=	-1
              Protection bits má na RWED.
              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

              Komentovat


                #22
                Tak už jsem na to přišel. Problém mezi židlí a klávesnicí. Soubor CON nejde z toho důvodu, že windows tento název používá a proto ho ani nezobrazí. IsoBuster mně to vysvětlil. Takže problém nejspíš s mechanikou v eMacu.
                Naposledy upravil JOeAim; 29.09.2010, 20:02:06.

                Komentovat


                  #23
                  U jediného souboru a ještě k tomu pořád toho stejného, to by byla zajímavá chyba mechaniky. Tam bych problém neviděl. Kde ti to hapruje? Při spouštění instalace?
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #24
                    Tak vyřešeno.Bylo to tou mechanikou. Už to probíhá jak má. Teď už jen zazálohuju disk a budu instalovat. Už jsem se bez problému dostal až k bodu kdy chce Morphos formátovat disk. Takže zítra udělám zálohu OSx a jdu na to. Dík všem za snahu vyřešit můj lamácký problém.

                    Komentovat


                      #25
                      Tradáá

                      Ano ano tak to má být
                      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X