Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Defender of the Crown 2

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Defender of the Crown 2

    Jsem se ted trochu rozepsal tady na foru, to bude asi tím, že s 060 turbínou se ted snažím smažit asi 30 her najednou.... .

    Mám problém s touto hrou. Hrál jsem v poledne jedničku a za půl hodky ji dohrál. Pak jsem si dal 2, která má suprovou grafiku, ale hned mě vylískalo několik podivností.
    Mám verzi whdload CD32, nevím zda vůbec je disketová verze.
    Nevím kde a jak ukládat a nahrávat hru, nikde jsem to nenašel ani v readmi.
    Po chvíli hraní (asi 3 turnaj), mi zmizí dřevec a tím pádem jsem nahranej.
    Loupežné přepadení hradu, popř. osvobození blondaté samice vždy skončí mým uvězněním. V jedničce jsem stráže prostě zapíchl a hotovo, tady k nim doběhnu a hned akce skončí s hláškou, že jsem uvězněn, popř. mě Robin Hood zachránil z basy nebo jsem musel zaplatit.
    Kde se sakra dají koupit katapulty abych mohl dobývat hrad????
    Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

    #2
    DOTC2 je jen pro CDTV / CD32 a ukládat hru tam pokud vím nejde.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #3
      Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
      DOTC2 je jen pro CDTV / CD32 a ukládat hru tam pokud vím nejde.
      Pokud je to tak, proč ve whdload úpravě toto nepřidali, třeba na obyč disketu. Díky tomu, že na 3 nebo 4 turnaji zmizí dřevec, je tato část nehratelná. Dále mi DotC1 připadá naprosto stejně, taky jsem zde neobjevil možnost ukládání....

      BTW na CDTV/CD32 nejde ukládat? Hm dost divné, koho pak takové hraní baví?
      Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

      Komentovat


        #4
        CD32-ka ma falsh rom na ukladanie pozici hier.
        A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

        Komentovat


          #5
          DotC1 jsem kdysi v pohode dohral i bez ukladani pozic. Ale WinUAE umi ukladat . Zkusim zahrat tu 2 a uvidime.
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            Dvojku jsem nikdy nehrál, ale u jedničky se sejvovat nemuselo, nebyl důvod.
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #7
              No, na CD32 ukládat jde a nejde. Je tam Flash o velikosti 1kB, kam se toho opravdu moc nevejde. Některé hry tam prostě pozici uložit nemůžou, je to tak akorát na pár hiscore, nic víc. Více viz třeba Hall of light, hra Castles 2, oddělení miscshot

              Pokud se ptáš, proč ve WHDload nepřidali možnost ukládání a proč je ve .slave bug s dřevcem, tak to určitě není otázka na mě, ale na JOTD, takže prosím kontaktuj přímo jeho.
              "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

              Komentovat


                #8
                Ptal jsem se hlavně proto, že někdo může mít třeba verzi bez bugu či s možností ukládání cofd je dost dobrá hra aby byla nehratelná kvůli takové kravině.
                Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                Komentovat


                  #9
                  Tak jsem to zkusil a taky mi to kopi mizi. Stahl jsem si uz WHD verzi. Jeste by to chtelo vyzkouset si ji nainstalovat primo z CD image, jestli neni chyba v datech. Pokud ne, tak jedine bug report na WHDLoad. Jinak tech bugu je tam o dost vice.

                  when you raid a castle (for money, Game Option: Go Raiding) you cannot battle..
                  after a second you lose the battle.. the game does not let you fight....
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #10
                    OK, zkusím něco sesmolit.

                    Jestli jsem něco nepřehlédl, tak nejde koupit ani katapult a bez něj není možné obléhat hrad.
                    Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                    Komentovat


                      #11
                      defender

                      Defendera som hral na A500 nespocetne krat, dokocna som to uz vedel tak hrat, ze na par tahov som vzdy vyhral..... 2 - som hral tiez, ale pre tie bugy som prestal asi pred rokom a pol

                      Dokonca som nasiel aj remake na PC

                      GameSpot is the world's largest source for PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, Wii U, PS Vita, Wii PC, 3DS, PSP, DS, video game news, reviews, previews, trailers, walkthroughs, and more.
                      Naposledy upravil venox; 15.10.2010, 10:45:08.
                      WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X