Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Asterix & Obelix - Duel soft

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Asterix & Obelix - Duel soft

    Kdysi hodně dávno Duel Soft prodával tuhle textovku/adventuru.

    Našel jsem její torzo, respektive její fragmenty, dokázal bych je poslepovat dohromady, ale jaksi tu mám problém s ochranou, tak se obracím na Amigisty, jestli by náhodou si někdo z pamětníků nevzpomněl jak fungovala ona ochrana?

    Přes tohle se prostě nedostanu:



    Tak už jsem na to přišel, tohle už je vlastně hacknutý obrázek tajné kódovací tabulky, no takže jdu restaurovat diskety.

    Bude to někdo chtít?
    Naposledy upravil holyna; 18.10.2010, 13:50:59.

    #2
    Já bych zájem měl, tyhle ztracené projekty mne lákají.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      Fajn, zatim to davam do kupy do nejakyho pouzitelnyho formatu, ale jaksi to nejde z disket, hledam pricinu. pravdepodobne nejaky chybejici fontik. Je to docela zajimava textovka, se spoustou peknych scanovanych cernobilych obrazku ovladana mysi.

      Takovej lepsi Poklad Zlatych Slunci... ale ta ochrana proti kopirovani je masakr, tedy...

      Si pamatuju, jak mi ji nekdo z Duelsoftu jednou na Resetkani ukazoval, v roce 94 sehnat barevnou kopirku bylo jaksi nemozne...

      Komentovat


        #4
        To bych si taky docela zahral.
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #5
          Kluci vy umite pobavit...
          Ta silena ctvereckova ochrana byla az ve verzi, kterou distribuoval Vochozka. Je stejna jako ve Svetaku Bobovi. Nicmene prvni verze Asterixe a Obelixe byla experimentalne chranena hardwarovym klicem do joyportu. Ale te existovalo jen neco mezi 10-20 kusy, dneska asi tezka raritka.

          Komentovat


            #6
            Exie: a jak to myslíš, že umíme pobavit? Máš originály disket?

            Komentovat


              #7
              Jo a tady to je:

              http://www.textovky.cz/download/687/

              Komentovat


                #8
                No vzhledem k tomu, ze DUEL soft jsme byli hlavne ja a muj bracha...

                Komentovat


                  #9
                  To je dobrý
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
                    No vzhledem k tomu, ze DUEL soft jsme byli hlavne ja a muj bracha...
                    No vidíš a tohle sem třeba nevěděl, takže se nám tu hezky rozepiš o Asterixovi, taky by bodl třeba ten font co tam má být půdodně...

                    Komentovat


                      #11
                      O: Asterix & Obelix - Duel soft

                      Tak jsem si tuto hru dohrál. Je to stále vlastně textová hra doplněná jen pár obrázky. Dohrál jsem hromady textovek na 8-bitech a když to srovnávám, tak Asterix & Obelix je průměrný. Chápu, že to kluci dělali hodně mladí. Exie mě pobavil, že existovala i verze s hardwarovým klíčem do joyportu . Nevíš kolik kusů Vochozka prodal? Vím, že to inzeroval v Excaliburu za 129,-Kč.
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #12
                        O: Asterix & Obelix - Duel soft

                        Jasne o kvalite se prit nebudu, nas na tom stejne nejvic bavilo to hrani si s digitizerem, ktery si jeden nas kamos poridil. Pocty prodanych kusu neznam ani priblizne, my jsme s vochozkou nemeli u zadne hry smlouvu, kde by se cena odvijela od poctu prodanych kusu.

                        Komentovat


                          #13
                          O: Asterix & Obelix - Duel soft

                          Prosímtě, prodával tu hru Vochozka v nějaké krabici? Sehnal jsem jen originální diskety .
                          I love Amiga

                          Komentovat


                            #14
                            O: Asterix & Obelix - Duel soft

                            Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                            Prosímtě, prodával tu hru Vochozka v nějaké krabici? Sehnal jsem jen originální diskety .
                            puvodni *SUPER RARE* verze pred prodejem Vochozkovi vypadala takto
                            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: asterix1.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 62,7 KB
ID: 109343

                            Vochozka to balil do hodne pevneho igelitu - zataveno, ty diskety drzely rovne vedle sebe a neslo to ani ohnout...
                            Prvni prodeje realizoval tak, ze to osobne prodaval na Resetkani v Brne...
                            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: asterix2.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 79,4 KB
ID: 109344Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: asterix3.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 44,1 KB
ID: 109345
                            Naposledy upravil ExiE; 03.06.2017, 22:25:24.

                            Komentovat


                              #15
                              O: Asterix & Obelix - Duel soft

                              @Solaris: A tak sis to na RESETkání také koupil ;o)
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X