Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria S628 (Turbokarta pre A600)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Nerozumiem preco Boboo nepracuje na natami mozno by uz bolo davno hotove

    Komentovat


      Lebo natio nieje cas a NATAMI - je zavazujuci projekt pri ktorom by sa Boris urcite len trapil s priatelkou... "mam doma to iste takze viem o com to je".... mozno by zizstil pradu o NATAMI - ze kazdy to berie pozvolna, co by sa mu urcite nepacilo.... nech povie sam nakoniec

      ja sa cudujem ked mamme tolko dobrych vyvojarov ... NATAMI, FURIA, MINIMIG.... a inych ... Preco si nedaju hlavy dokopy a neurobia novu uplne novucicku Amigu uplne niekde inde vykonovo ako stara ale zase aby to bola stale Amiga nie iba maticna doska do Routeru a inych somarin......
      Naposledy upravil venox; 01.12.2010, 10:48:22.
      WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

      Komentovat


        To já sa tedy nečudujem. To není to samé jako prozkoumat starý fungující HW a vytvořit klon, nebo kompatibilní zařízení.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          Ved natami ma byt nova amiga so vsetkymi kladmi starej plus kopu veci navyse. Len to uz trva prilis dlho a team sa o projekte velmi nerozpisuje

          Komentovat


            Co sa tyka NATAMI drzim palce, zial z mojho pohladu je to projekt co je na niekolko rokov. Ja sa snazim zamerat na skor Low-End HW a hlavne z vyhliadkou realneho dokoncenia
            Naposledy upravil Boboo; 01.12.2010, 13:01:22.
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              Vždyť je to jasný jak facka, Fůria nám pomůže, aby nám rychle uběhl čas pařením na A600 dokud nebude NATAMI hotové.
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                Update

                Dnes dobeda som sa trosku opat sparchal s Furiou, pokusal som este viac vykopat vykon z mojej novej navrhnutej logiky. Zastavil som sa na 48 MHz, je to Alpha verzia. Nemyslim, ze sa bude dat realne pouzivat tento vykon. Na pocudovanie stale to nie je to, aky vykon som od toho ocakaval.

                Paradoxne MC68HC000 16MHz sa lepsie overlockuje ako MC68SEC000 20MHz.
                Naposledy upravil Boboo; 07.12.2010, 13:52:28.
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  Update

                  Dnes nad ranom, som vyriesil problem ColdReset, bol to posledny mnou znami bug! Navrh finalnej dosky je uz v dohladne
                  Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                  Furiatune homepage

                  Komentovat


                    Furia

                    Boboo jsi opravdový frajer, a kdybych měl A600, tak jsem do toho šel, ale já jsem odkojený 1200 kou... Nemáš náhodou v plánu FuriuPPC
                    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                    Komentovat


                      Měli bychom postavit Bobooovi pomník, což?
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        Ještě mi ho nepohřbívej, ještě z něj potřebuju dostat AriseHD
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          Takze ked to zhrniem - Floppy ARISE HD, Pamat do A600, Turbo karta do A600 (ak som na nieco zabudol dajte mi vediet) ..... takze podla mna nieje daleko urobit Amigu 6000 , mala krabicka s dlho ocakavanym potencionalom - DONATE PLEASE!! Vstupte si do svedomia a poslite aspon par korun , eur na vývoj

                          Spravil skoro všetko sám a su to tak zložité veci, že vo svete by ste hľadali asi márne viac zanieteného človeka pre AMIGUJa mám v plane po vianociach zase nieco pustit
                          Naposledy upravil venox; 14.12.2010, 10:21:50.
                          WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                          Komentovat


                            A6000!!! Tyvle, představil jsem si PPC v A600 a možností instalace OS4.1 )).
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              Nenechaj sa obmedzovat, nech to je rovno OS5.0
                              ???

                              Komentovat


                                Robil som prieskum vyrobcov dosiek, vysledok bol prekvapujuci 20 ks dosiek za 100$ aj z postovnym! Cize kus na 5$ co je super cena
                                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                                Furiatune homepage

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X