Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria S628 (Turbokarta pre A600)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Take bych mel zajem o jednu.

    Komentovat


      Tak zatím 12 kusů, to jde
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        Taky bych si s dovolením jednu vzal .
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
          Tak zatím 12 kusů, to jde
          No Neteste sa predecastne. Otazne je kdo to bude robit. Predsalen z tym bude dost prace. nezlozi sa to len tak same.

          Komentovat


            Také bych měl zájem
            Kolik je předpokládaná cena a bude na funkčnost nějaká záruka?

            Komentovat


              Já bych taky samozřejmě jednu bral...

              Jo cena to je otázka ale předpokládám že se dá vyčíslit jen součástky, deska. Práce na montáži a oživení, a nějaký bonus na další vývoj to je na vývojáři nakolik to vidí a to se stejně ukáže až při kompletaci.
              A záruku bych nějak zvlášť neřešil...

              Komentovat


                Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
                No Neteste sa predecastne. Otazne je kdo to bude robit. Predsalen z tym bude dost prace. nezlozi sa to len tak same.
                Já se netěším, jen počítám. Pro mě je stejně k ničemu, když nemám A600
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                  když nemám A600
                  A hele, čas pro další bounty
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    Tak to ani omylem. Já jsem rád, že mi doma vůbec trpí A1200 a Pegase. Někdy mám z vás pocit, že jste mimozemšťani, protože mít doma tolik počítačů snad ani nejde Ale obdivuju (závidím) vám vaše ženy, musí to být světice
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      jaký slepice?
                      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                      Komentovat


                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                          Tak to ani omylem. Já jsem rád, že mi doma vůbec trpí A1200 a Pegase. Někdy mám z vás pocit, že jste mimozemšťani, protože mít doma tolik počítačů snad ani nejde Ale obdivuju (závidím) vám vaše ženy, musí to být světice
                          ches povedat ze doma nemas aspon 8ks pocitacou? aspon da furt zapnute? :-O

                          Komentovat


                            Jeden kus i pro Daveho prosím!
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              taky bych jednu vzal jestli je ještě možnost
                              pařba a flink chtěj celýho člověka...

                              Komentovat


                                Me by se take hodila.
                                I love Amiga

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X