Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria S628 (Turbokarta pre A600)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Já bych si případně jeden kousek také vzal
    high-voltage.cz, retropolis.cz, doshaven.eu
    Amiga 600, ACA630/25, Indivison ECS, 4GB CF HDD

    Komentovat


      Dosiek bude iba 20 ks
      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
      Furiatune homepage

      Komentovat


        To nepokryje ani potreby fora ...

        Komentovat


          Pocital som tak maximalne do 10 ks, ked uz je na trhu ACA 630, som prekvapeny!
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            Boboo, tady na foru si musis uvedomit, ze karta od tebe ma uplne jinou hodnotu, nez ACA 630. Je to v podstate domaci produkt . A navic od cloveka, jehoz praci uz nekteri z nas znaji a VELICE si ji vazi a ceni. A priznam se, ze jsem ceskoslovensky patriot a tim ta karta pro me ma srdecni must have hodnotu. Jeste porad plati, ze jsem delsi cast zivota prozil v Ceskoslovensku a ne v Cesku a tak je to pro me vlastne narodni projekt ....
            Naposledy upravil uunek; 02.01.2011, 20:22:38.

            Komentovat


              nevím, jestli nejsem OT, ale neplánuješ Boboo prodávat furii i jako stavebnici pro pokročilé bastlery?
              Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

              Komentovat


                Autorem citovaného textu je Marien Přejít na původní příspěvek
                nevím, jestli nejsem OT, ale neplánuješ Boboo prodávat furii i jako stavebnici pro pokročilé bastlery?
                Pre mna by bolo najlepsie, to vsetko pustit ako stavebnice. Pretoze uz uvacujem nad dalsim projektom
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  Update

                  Tak uz pracujem na doske, toto je Alpha verzia, neskutocne mysaca praca. Prvy nastrel...

                  Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                  Furiatune homepage

                  Komentovat


                    Vypadá to jako londýnské metro.
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      Z pohledu laika na to mohu říct jediné: hustý!

                      Komentovat


                        Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                        Pre mna by bolo najlepsie, to vsetko pustit ako stavebnice. Pretoze uz uvacujem nad dalsim projektom
                        mě by stavebnice taky nevadila a tobě to ušetří hodně času
                        pařba a flink chtěj celýho člověka...

                        Komentovat


                          Jednak by ušetřil čas, druhak si myslím by to bylo krapet levnější a Vasil Tretjak by to formou stavebnice mohlo být pro všechny objednatele z naší komunity. On by se pak zase našel někdo (třeba moje maličkost, ale určitě nejen já), kdo by byl ochoten to skládat dohromady. Mě jen tak napadlo...
                          Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                          Komentovat


                            tie ciarky krizom su premostenia kablom, ktore sa nezmestili na plosak? Inak ak by si chcel moze to niekto urobit aj 3D.. demo view predvoj.... aspon si teda myslim.. JACK????
                            WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                            Komentovat


                              To je zbytečné. Ten kdo tomu rozumí to nepotřebuje a nám ostatním nepomůže ani 4D zobrazení
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat


                                Autorem citovaného textu je venox Přejít na původní příspěvek
                                tie ciarky krizom su premostenia kablom, ktore sa nezmestili na plosak? Inak ak by si chcel moze to niekto urobit aj 3D.. demo view predvoj.... aspon si teda myslim.. JACK????
                                Nie, to je iba pracovny navrh, tie ciary su este nedokoncene spoje. Skratka je to iba skica...
                                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                                Furiatune homepage

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X