Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria S628 (Turbokarta pre A600)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
    To je zbytečné. Ten kdo tomu rozumí to nepotřebuje a nám ostatním nepomůže ani 4D zobrazení
    Máš recht!
    Když sem byl letos na Výborném ByteFestu(díky Tomsoftesmile:Tak sem se dostal do diskuze s BlackHeadem!
    A dostal sem velice plnohodnotné školení fungování 8bitu,kde 1 a 0 sou Víc jak Boží slovo!Opravdu excelentní diskuze snad hodinu!No byl sem gumovej.Sem pochopil a pozor!Že opravdu ten 2D nákres bohatě stačí!!!!
    Jinak 4 a 4 sou Vosum a když jedna nejede tak Sedum no a tak dál.......

    Jo taky díky to BlackHead!!!!
    P.S.Jo a eště fungování LedCube........
    Naposledy upravil oldrick; 03.01.2011, 20:56:24.
    A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
    WHDload reg.Oldrick.lha

    Komentovat


      Mám tu asi trochu hloupý dotaz, ale pro mě zásadní na Boboo.

      Na ty desce bude krom podpůrných obvodů Furie jen Procák nebo i FastRAM??? Pokud ano kolik?

      Dovolím si věštit z koule...
      Podle obrázku desky jedno je patice na 68000 na A600, to druhý je výkonější 68000, vedle čtvercový je pro podpůrné obvody a modrý šváb je ... ?

      Komentovat


        Autorem citovaného textu je Kachna Obecna Přejít na původní příspěvek
        Mám tu asi trochu hloupý dotaz, ale pro mě zásadní na Boboo.

        Na ty desce bude krom podpůrných obvodů Furie jen Procák nebo i FastRAM??? Pokud ano kolik?

        Dovolím si věštit z koule...
        Podle obrázku desky jedno je patice na 68000 na A600, to druhý je výkonější 68000, vedle čtvercový je pro podpůrné obvody a modrý šváb je ... ?
        2MB FastRAM
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          OK, díky.

          Komentovat


            Od dnes do 9.1.2011 je vo Farnell 15% zlava na vsetok tovar. Cize da sa usetri skoro cela DPH Pokusim sa nakupit aspon tovar na Furiu!
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              Mas peniaze nato? alebo este treba nieco urgentne poslat?
              WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

              Komentovat


                Dakujem, nebude treba, na prve pilotne kusy mam prostriedky. Do buducna to budem stavat po 5 ks, aby sa tie peniaze tocili.
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  Tak udělej nějaký hrubý rozpočet a já ti klidně pošlu zálohu na stavebnici, myslím že by se tu našlo povícero takových...

                  Proč to kouskovat...

                  Komentovat


                    Mne bude tiez stacit stavebnica, uz som osadzoval aj zlozitejsie veci. Uz sa na tu kartu tesim, je to pekny projekt a ako tu uz bolo napisane, hodnota tvojej prace ma aj pre mna vacsiu cenu ako nieco, co len objednam a pockam kym pride.

                    Ja zoberiem urcite 2 ks.

                    Len taka otazka pomimo, aky sw pouzivas na schemy/pcb ? Ja osobne (vo firme) robim vyhradne s Eagle Pro a teraz testujeme Kicad a mozno na neho aj prejdeme postupne, ale to je este vo hviezdach. Inac vyrobil som si uz 2 ks FastRAM, PCB som robil doma, klasickou fotocestou a funguje bez problemov.
                    A500 ~ 2x A600 ~ 2x A1200 ~ Didaktik ~ ZX Spectrum ~ Mato ~ Apple ~ PS2 ~ XBOX 360 Kinect ~ AROS on Acer One ~ WHDLoad and Cubic IDE registered user ~ Amiga OS 3.1 and 3.9 user

                    Komentovat


                      Pouzivam stary Protel98 a 99 vsetko su to trial, na to co potrebujem to postacuje som spokojny. Akurat som mal trosku potiaze z generovanim GERBERa, ale nie preto ze by vznikol zadrhel, skor je tam kopec vstupnych udajov na nastavovanie. Rozne mierky, Mirror a podobne. Kupil som si literaturu k Eagle kde su urcite parametre vysvetlene a doporucene.

                      Tak to som rad, ze si postavilt tu FastRAM a bezi ti. Aspon nemam pocit, ze ta praca vysla na zmar a niekomu dokumentacia posluzila Mas nejake foto?
                      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                      Furiatune homepage

                      Komentovat


                        Stavebnici nééé! Já mám obě ruce levý!
                        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                        Komentovat


                          Spravim nejake foto a potom zverejnim. Dokumentacia je napisana dostatocne (aspon pre mna), takze nebol problem to podla toho spravit. Ja som presiel cez vsetko mozne od OrCAD, Ferda Mravenec, LSD2000,...az po Eagle (pouzival som aj na vysokej skole na zadania) a potom aj v praci az doteraz. V praci mame kupenu Pro verziu, doma mam standard kupenu pre seba.

                          Ok, tak vdaka za info a drzim palce pri dalsej praci.
                          A500 ~ 2x A600 ~ 2x A1200 ~ Didaktik ~ ZX Spectrum ~ Mato ~ Apple ~ PS2 ~ XBOX 360 Kinect ~ AROS on Acer One ~ WHDLoad and Cubic IDE registered user ~ Amiga OS 3.1 and 3.9 user

                          Komentovat


                            Ja som si dlho myslel ze Eagle GERBER nevie ale potom som nasiel sript a ten mi primo z aglu vyygcne vsetky gerber subory. a nieje to omoc tazsie ako dat plosak vytlacit.

                            Komentovat


                              Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                              Tak uz pracujem na doske, toto je Alpha verzia, neskutocne mysaca praca. Prvy nastrel...

                              tie prechdi nemas moc blizko seba? to budu maximale ako microvias a to bude mastne

                              Komentovat


                                V dnesnej dobe, sa uctuje od dm2 nie od vias! Hustota zodpoveda standartnej PCB doske ako je A600 a to je rok 2011. Nemyslim, ze by to mal byt problem po 20 rokoch reprodukovat takuto hustotu dosky
                                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                                Furiatune homepage

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X