Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria S628 (Turbokarta pre A600)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Update

    Nemas napajanie moc tenke? aby ti to nekmitalo.

    Komentovat


      O: Update

      Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
      Furiu odprezentujem ked bude uz osadena, je to otazka uz len niekolkych dni ak obdrzim dosky a bude zlozena (ak bude funkcna).
      Drzim palecky. Ja som sa nedostal ani k otestovaniu blank FW (Karta osadena ale Amigu neobtazuje)

      Komentovat


        O: Update

        Suciastky su nizkoenergeticke az ultra, pamate zeru iba 40mA a to obe spolu! Galko a CPU do 150mA VCC je v okruhu, nic som nenechal na nahodu, dosku som nenavrhoval z dna na den ako to robia ostany. BTW k zakmitu moze prist ak je napajanie dlhe od zdroja, v mojom pripade CPU je vzdialenost 5mm k GAL 25mm.
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          O: Update

          Stravil som nad tym dlhe tyzdne casu, vsetko som peclivo skotroloval niekolko krat, kazdy spoj je rucne routovany a kontrolovany. Tiez signaly som vzajomne postprocessne kontroloval este podla datasheetu. Venoval som sa tomu na 100% a ked to nepojde, mozem pocedat, ze som urobil pre to maximum! Dakujem za podporu, dufam, ze moje usilie bude odmene

          BTW: Skusal som aj auto-router, doska bola prestrielna Vias ako maringotka na kolotococh, dosku dokazal scitat iba na 92% ostatne zostalo nedokoncene. Cela karta je o velkosti 34cm2 co je to zaroven najmensia CPU karta na A600
          Naposledy upravil Boboo; 11.05.2011, 10:03:49.
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            O: Update

            Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
            Suciastky su nizkoenergeticke az ultra, pamate zeru iba 40mA a to obe spolu! Galko a CPU do 150mA VCC je v okruhu, nic som nenechal na nahodu, dosku som nenavrhoval z dna na den ako to robia ostany. BTW k zakmitu moze prist ak je napajanie dlhe od zdroja, v mojom pripade CPU je vzdialenost 5mm k GAL 25mm.
            OK. Ja by som to aj tak urobil sirsie Sak uvidime.

            Komentovat


              O: Update

              Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
              BTW: Skusal som aj auto-router, doska bola prestrielna Vias ako maringotka na kolotococh, dosku dokazal scitat iba na 92% ostatne zostalo nedokoncene. Cela karta je o velkosti 34cm2 co je to zaroven najmensia CPU karta na A600
              Tak to mas dobre ja som sa pri autoroute nedostal cez 84%. BWT. To moje ma 33.67cm^2

              Komentovat


                O: Update

                Ked bazirujes na desatinach, tak upresnujem Furia 42 x 78 = 32,76 cm2 Este by sa dalo s toho ufaklit, ale ked som mal ten template urobeny tak som to nechal tak...
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  O: Update

                  nebazirujem len s chcel byt mensi

                  Komentovat


                    O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                    Většinou to bývá obráceně.
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                      Chvíli jsem to tu nesledoval, může mi prosím někdo říct jaké jsou rozdíly v akcelerátorech od Boboo a zz_indigo?
                      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                      Komentovat


                        O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                        Davam dohromady material, no iba po kuskoch... Zasielka CPU

                        Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 68SEC00.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 145,0 KB
ID: 106399
                        Naposledy upravil Boboo; 12.05.2011, 15:56:02.
                        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                        Furiatune homepage

                        Komentovat


                          O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                          Mam na Vas chalani jeden dotaz. Preco ziadna turbokarta pre Amigu nema Cache Level2 ? Videl som accelerator pre ST a ta chache pamat mala. Je velky problem k tym procesorom pridratova chache druhej urovne ? Pytam sa ako lama, tak ma nekamenujte. Alebo
                          A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                          Komentovat


                            O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                            urcite mi jednu rezervuj!
                            WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                            Komentovat


                              O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                              1.) boobo skonvertoval vysledky vrabcieho hniezda do karty
                              2.) zz_Indigo nema tolko casu tak si spravil dosku a doraba do nej "firmware"

                              Ak sa to podari tak (ak to dobre odhadujem)
                              boboo:
                              28Mhz CPU 68sec000
                              1M slowfast RAM (pripadne FAST ale bez autodetekcie)
                              SRAM
                              Pripojenie na hodini v AMIGE
                              Moznost rozsirenia cez konektor. (lubovolne rozsirenie)

                              Zz_Indigo:
                              68SEC000 v "lubovolnej rychlosti" Ja mam osadenich 16Mhz
                              2M RAM (pokusim sa o autoconfig)
                              DRAM
                              Vlastny zdroj hodin (ziadne drotiky medzi Amigou a akceleratorom)
                              ombedzene moznosti rozsirenia (8 vyvodou z CPLD, TEORETICKA moznost dalsej RAM na chrbte osadenej RAM)

                              Vo vysledku Boboova verzia bude urcite skor. Moja mozno vobec.

                              Komentovat


                                O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                                no 1MB je strasne malo! Aspon pre mna. Chcel by som aspon 4MB
                                WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X