Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria S628 (Turbokarta pre A600)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

    Furia S628
    - 28MHz synchron on board
    - 2MB Fast RAM (1,5MB autoconfig, 512kb SW mount)
    - SmartBUS moznost dalsich 8MB, (Clone ZorroII)
    - 550% narast vykonu oproti holej A600, rychlejsie ako 1200 s 4MB 32Bit FastRAM Elbox
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

      Autorem citovaného textu je venox Přejít na původní příspěvek
      no 1MB je strasne malo! Aspon pre mna. Chcel by som aspon 4MB
      Nic ti nebrani si spravyt akcelerator z 4M RAM

      Komentovat


        O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

        Cize ak tomu dobre rozumiem - A600 ma 1MB ja mam este rozsirenie na 2MB a s tvojou turbinkou budem mat 3.5 MB + 512SW?
        WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

        Komentovat


          O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

          Pamete zas sposobom piggy-back?

          Komentovat


            O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

            Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
            Nic ti nebrani si spravyt akcelerator z 4M RAM
            Ja by som si urobil keby..... Ale vazne asi vsetci by to ocenili na tej karte - proste 4MB je akurat nic v zlom - ja som potencionalny kupca a mam takuto predstavu a moj nazor nic ine. Uz to , ze vobec niekto taketo nieco urobi (turbinu) je pre mna zahada a mate moj obdiv, dokazali ste nieco o com druhy len snivali
            WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

            Komentovat


              O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

              Presne tak.

              Komentovat


                O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                Autorem citovaného textu je venox Přejít na původní příspěvek
                Cize ak tomu dobre rozumiem - A600 ma 1MB ja mam este rozsirenie na 2MB a s tvojou turbinkou budem mat 3.5 MB + 512SW?
                Tak tak...
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                  Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                  Tak tak...
                  to by slo
                  WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                  Komentovat


                    O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                    Autorem citovaného textu je venox Přejít na původní příspěvek
                    Ja by som si urobil keby..... Ale vazne asi vsetci by to ocenili na tej karte - proste 4MB je akurat nic v zlom - ja som potencionalny kupca a mam takuto predstavu a moj nazor nic ine. Uz to , ze vobec niekto taketo nieco urobi (turbinu) je pre mna zahada a mate moj obdiv, dokazali ste nieco o com druhy len snivali
                    Vyvoj HW ako takeho pre Amigu su vody nezname, my obaja z zz_indigom sme venovali tomu kopec casu, ci uz pri samotnom zhotovovani develope HW, alebo studovanim roznej neucelenej dokumentacie. Pri navrhu kazdy z nas musel prestudovat 600 stranovy datasheet 68000. A tak sa dostat do obrazu jeho funkciou, to je teoria, ale v praxi sa to chova uplne inak ako sme sa domnievali. Precitat si nejaky datasheet nestaci, treba to este spravne pochopit k tomu treba dalsia a dalsia literatura. Teraz hovorim za seba, nedaval som si nedosiahnutelne ciele, drzal som sa pri zemi, cize vykonnejsi CPU a nejaka ta ramka. U PC pocitacoch, je to jednoduche na vsetko mate uz hotove cipy ktore su logicky navrhnute na dane funkcie, staci ich pospajat a je hodova doska. Team inzinierov pracuje dlhe tyzdne - mesiace a vyprodukuju nejaky standart a ten sa pouziva. Na Amige si vsetko musi clovek navrhnut sam, zalezi na sikovnosti jedinca. Vo Furii som musel navrhnut logiku pre CPU co sa bude chovat frendli z Amigou, potom osve sa navrhol radic pre FastRAM, oboje logiky sa museli navzajom spojit a vyladit. Tvoja uvaha 4MB pridava dalsiu prekazku a to navrh auto-configu od Dave Haynieho a upravenim radica, toto som uz nechcel robit. Sice chapem ako to funguje, ale nemam to odskusane na to treba dalsi cas, vyvojom turbokarty pracujem na sebe a posuvam sa do predu. Nechcite vsetko naraz, to nejde...

                    BTW: Studoval som zdrojaky A608 FastRAM, ten rus ten auto-config urobil absolutne nestandartne (absolutne-doj*bal), cudujem sa, ze to vlastne ide.
                    Naposledy upravil Boboo; 13.05.2011, 08:12:55.
                    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                    Furiatune homepage

                    Komentovat


                      O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                      ja ta nechem do nicoho tlacit, to bola len moja uvaha ktora nema realne podlozenie zatial
                      WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                      Komentovat


                        O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                        Venox, 2 MB fast ramky ak mas aj 2 MB chip ti uplne stacia na 99% ECS whdload hier. A ak sa dorobi este ta pamat navyse (+8MB), pustis uz naozaj vsetko.
                        A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                        Komentovat


                          O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                          Bobo: Nebol by som na rusa az tak kruty. On to nedojebal ale brutalne odflakol Takze sa moze stat ze to nemusi nabehnut.

                          Komentovat


                            O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                            Úplně se klepu, fakt!
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              Update

                              Dnes som obdrzal e-mailom fotografie vyrobenej PCB dosky Furie Fotky nie su prilis kvalitne, ale lepsie ako nic. Uz sa neviem dockat kedy ich budu expedovat

                              Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: CIMG8514.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 199,7 KB
ID: 106400Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: CIMG8515.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 199,3 KB
ID: 106401

                              Tak uz odpisali, ze je to na ceste na Slovensko
                              Naposledy upravil Boboo; 16.05.2011, 13:33:04.
                              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                              Furiatune homepage

                              Komentovat


                                O: Fúria S628 (Turbokarta pre a A600)

                                asi sa pocikam - nadhera!
                                WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X